Zavolejte nám (Po-So 9-20)
Seznamte se - PASSIER

Seznamte se - PASSIER

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

Ptáte se, co spojuje známá jména, jako Ingrid Klimke, Johannes Ehning, Marcus Ehning nebo Hubertus Schmidt? Je to značka Passier.

Tito jezdci, a mnozí další, se stali partnery této značky. Společnost Passier byla založena v roce 1967 a jako rodinná firma dbá na vysokou kvalitu svých produktů a tradiční zpracování. Kupříkladu sedla jsou stále ručně vyráběna z nejkvalitnějších materiálů od vybraných dodavatelů. 

 

ingridklimke_ps_0503_gross.jpg

Ingrid Klimke

 

V naší nabídce naleznete drezurní model Passier Corona, skokový univerzál Passier Avior nebo sedla pro děti a juniory, jako třeba skokový Passier Blu Flow.  

 

coronaii_detail.jpg

 

Pokud již máte sedlo vybrané, jistě vám přijdou vhod velmi kvalitní třmenové řemeny Passier Soft které jsou dostupné v mnoha délkách, takže si vybere opravdu každý.

 

Chcete-li si udělat radost novou uzdečkou, máte na výběr hned z několika možností. Velmi oblíbený je model Passier Spirit s měkce vypodloženým anglickým nánosníkem a anatomicky tvarovaným nátylníkem. Zde si vyberou i milovníci hnědé barvy, která je stále více populární. Navíc si můžete vybrat, zda preferujete stříbrné nebo zlaté kování, což je samozřejmě možné u všech modelů této značky.

 

img_1629.jpg

Modelka Laura v uzdečce Passier Spirit, poprsníku Passier Ingrid Klimke a se sedlem Passier Ingrid Klimke. Třmenové řemeny Passier a třmeny Flex-On Safe On. Barva havanna :)

 

Pokud však raději volíte anatomický nánosník, vhodným výběrem je pro vás uzdečka Passier Marcus Ehning.  

 

Do drezurního obdélníku se vám jistě zalíbí krásná lakovaná uzdečka Passier Apollo se švédským nánosníkem, nebo uzda Passier Hubertus Schmidt.

 

Skokoví jezdci, kteří používají poprsník, jistě ocení velmi kvalitní a měkce polstrovaný model Passier Auriga, nebo novinku Passier Klimke, poprsník jehož součástí je i nákrční řemínek pro možnost přidržení se při zdolávání náročného terénu.

 

img_1595.jpg

Poprsník Passier Ingrid Klimke

 

Důležité však také je o veškeré kožené vybavení pravidelně pečovat. K tomu je od Passier k dispozici vynikající sedlové mýdlo a velmi kvalitní balzám

 

 

Toto je pouze malé okénko do široké nabídky značky Passier, ale i tak věříme, že vás zaujme, stejně jako nás. Pokud hledáte kvalitu, je Passier jasnou volbou.