Služby

sedlo_x.jpgsedlar_x.jpgvysivani_x.jpgprani_x.jpgpujcovna.jpgporadna_x.jpg

  

V této kategorii  Vám nabízíme pasování sedla na míru, které po osobní domluvě provádí přímo u Vás ve stáji majitel společnosti EQUISERVIS Ing. Stanislav Hakr. Ten je jako jediný v České republice držitelem prestižního certifikátu vydaného Německou jezdeckou federací – FN ve Warendorfu (atestovaná kvalifikace: FN-Ergänzungsqualifikation Sattelbeurteilung – pasování sedla s přihlédnutím na anatomii koně, pohybu koně a jezdce a splnění všech požadovaných kritérií), a dalších atestů a osvědčení, jako např. certifikát z Veterinární Univerzity v Lipsku.

Další hojně využívanou službou je vyšívání. Vyšijeme Vaše logo či zvolený nápis na deku, podsedlovou dečku, plachtu na box nebo třeba tašku. Stačí si jen vybrat motiv a my Vám s realizací rádi pomůžeme a poradíme. Vyšíváme zboží zakoupené i Vámi přinesené. Zajistíme potisk dekorovacích dek či vybraného zboží. 

Dále Vám nabízíme sedlářské opravy a úpravy, opravy dek a dalšího vybavení a v neposlední řadě oblíbené praní jezdeckého vybavení.  

NOVĚ také zapůjčíme jezdecké vybavení pro vás či pro vaše děti. Vyzkoušejte si jaký je pohled na svět z koňského hřbetu bez nutnosti investic do vlastního vybavení. Tato služba je také zajímavou variantou pro ty, kteří vyráží na jezdecký tábor nebo pro ty, jejichž snem je naučit se tomuto rozmanitému sportu, ale nejsou si jisti, zda zvládnou jezdectví obětovat dlouhodobě svůj čas jejich zápal bude stále tak silný jako na počátku.

 

další kategorie
Příznaky:
0
11995
Značka:

+ Rozšířené filtrování dle parametrů