Služby

sedlo_x.jpgsedlar_x.jpgvysivani_x.jpgprani_x.jpgpujcovna.jpgporadna_x.jpg

  

 

  • PASOVÁNÍ SEDLA NA MÍRUSlužby EQS PROFI a EQS PROFI PLUS se zaměřením na prodej nových sedel kontrolu sedel stávajících jsou novinkami naší nabídce reflektují nejčastější požadavky našich zákazníků. Po osobní domluvě je provádí přímo u Vás ve stáji majitel společnosti EQUISERVIS Ing. Stanislav Hakr nebo Zdeněk Zíma. 

 

  • TEST CENTRUM - našim zákazníkům dáváme také jedinečnou příležitost vyzkoušet si vybrané zboží ještě před jeho zakoupením. Jedná se především o udidla značek Stübben a Sprenger, uzdečky Schockemöhle, Dy'on nebo Horseware, třmeny Flex-on a také některé modely sedel a podbřišníků Prestige. 

 

  • VYŠÍVÁNÍVyšijeme Vaše logo či zvolený nápis na deku, podsedlovou dečku, plachtu na box nebo třeba tašku. Stačí si jen vybrat motiv a my Vám s realizací rádi pomůžeme a poradíme. 

 

 

 

  • PŮJČOVNA JEZDECKÉHO VYBAVENÍVyzkoušejte si jaký je pohled na svět z koňského hřbetu bez nutnosti investic do vlastního vybavení. Tato služba je také zajímavou variantou pro ty, kteří vyráží na jezdecký tábor nebo pro ty, jejichž snem je naučit se tomuto rozmanitému sportu, ale nejsou si jisti, zda zvládnou jezdectví obětovat dlouhodobě svůj čas jejich zápal bude stále tak silný jako na počátku.

 

 

 

další kategorie
Příznaky:
0
11995
Značka:

+ Rozšířené filtrování dle parametrů