Jezdci


vlajka.jpg

Sortiment jezdeckého vybavení prodejen EQUISERVIS obsahuje pouze prověřené výrobky bez kvalitativních kompromisů.  Helmy, bezpečnostní vesty, rajtky, chapsy, jezdecké boty spoustu dalšího nabízíme pro začátečníky profesionály různých cenových relacích. Vše od předních evropských i světových značek. Navíc na vybrané zboží poskytujeme zajímavé slevy. 

Celkově v naší nabídce naleznete více než 27 000 druhů zboží, což je jedna z nejširších nabídek v ČR. Naše jezdecké vybavení je nejvyšší kvality - to dokazuje především fakt, že jsme jako jediná firma v ČR členem prestižního celoevropského sdružení dobrých obchodů s jezdeckými potřebami Euroriding. 

 

Pokud si výběrem jezdeckého vybavení nejste jisti, můžete se nás zeptat v online poradně, kde vám odborně poradí profesionálně proškolený personál. V případě, že dáváte přednost osobnímu kontaktu, přijďte se přesvědčit a navštivte nás v prodejnách EQUISERVIS v Rudné, v Praze 9 - Letňanech nebo v Brně. Čeká zde na vás skvělé zázemí, široký výběr a ochotný personál. Klademe důraz na funkčnost a kvalitu našeho sortimentu. Na všechny naše produkty poskytujeme nadstandardní záruční i pozáruční servis.

 

 

Doporučujeme

Náhled
CRAZY Svetr Fior da Liso PIA dámský Kolekce 2015/16 AKCE-63%(2695-990)

Kolekce Fior da Liso od firmy Schockemoehle pro podzim-zimu 2015/16. Jemný a velmi elegantní dámská svetřík v oblíbených barvách. Jednoduchý design doplněn několika knoflíčky, 'V' výstřih a velmi příjemný a pružný materiál. Svetřík vhodný pro jakoukoliv příležitost. Velikosti: 36, 38. Barvy tmavě mo

499 Kč

412 Kč

 

další kategorie
Příznaky:
0
37525
Barva:
Velikost:

+ Rozšířené filtrování dle parametrů