Jezdci

 

Sortiment jezdeckého vybavení prodejen EQUISERVIS obsahuje pouze prověřené výrobky bez kvalitativních kompromisů. Helmy, bezpečnostní vesty, rajtky, chapsy, jezdecké boty a spoustu dalšího nabízíme pro začátečníky i profesionály v různých cenových relacích. Vše od předních evropských i světových značek. Navíc na vybrané zboží poskytujeme zajímavé slevy.

Celkově v naší nabídce naleznete více než 27 000 druhů zboží, což je jedna z nejširších nabídek v ČR. Naše jezdecké vybavení je nejvyšší kvality - to dokazuje především fakt, že jsme jako jediná firma v ČR členem prestižního celoevropského sdružení dobrých obchodů s jezdeckými potřebami Euroriding.

 

Pokud si výběrem jezdeckého vybavení nejste jisti, přijďte se přesvědčit a navštivte nás v prodejnách EQUISERVIS v Rudné, v Praze 9 - Letňanech nebo v Brně. Čeká zde na vás skvělé zázemí, široký výběr a ochotný personál. Klademe důraz na funkčnost a kvalitu našeho sortimentu. Na všechny naše produkty poskytujeme nadstandardní záruční i pozáruční servis.

 

 

další kategorie
Příznaky:
20
37120
Značka:

Rozšířené filtrování dle parametrů