Psi

skok_drezura-01-nahled2.pngPro mnohé naše zákazníky je věrným partnerem v jezdectví i jejich menší čtyřnohý přítel - pes. A proto v EQUISERVISU nezapomínáme ani na ně. Stylový obojek nebo psí deku pro ochranu před chladem sladěné s výbavou Vašeho koně si u nás vyberete hned v několika barevných variantách z kolekcí značek Hunter, Eskadron, Bucas, Horseware či Back on Track, který svou speciální technologií pomáhá rychlejší regeneraci organismu. 

Jestliže Vašeho psa trápí pohybové obtíže, nebo mu jen prostě chcete dopřát něco navíc, projděte podkategorii krmiv pro psy. Najdete tam například doplňky z řady Alavis, Dromy nebo také Geloren a další.

V e-shopu EQUISERVIS i na našich pobočkách koupíte nejen kompletní vybavení pro péči o srst, různé druhy pelíšků, ale i hračky a pamlsky. 

 

Doporučujeme

Náhled
Matrace pro psa Back on Track 3030 AKCE -15% (6495-5521)

Matrace pro psa s unikátní technologií Back on Track neboli BOT, která spojuje moderní poznatky s ověřenou čínskou medicínou. Matrace pro pejsky s vnější vrstvou z Weltexu zmírňuje tlak a může být užitečná při problémech se svaly nebo se zády. Je vyrobena z paměťové pěny, která se přizpůsobí tělu. T

5 521 Kč

4 563 Kč

 

další kategorie
Příznaky:
24
5521
Značka:
Barva:
Velikost:

+ Rozšířené filtrování dle parametrů