Koně

skok_drezura-01-nahled2.png

Nabízíme Vám množství nejrůznějšího kvalitního vybavení, jako jsou sedla, uždění, dečky, kamaše, deky, čabraky, masky, bandáže, zvony, martingaly, otěže, podbřišníky, vše pro čištění a transport koní a mnohé další. Také zde naleznete krmivo a krmné doplňky, pamlsky, soli, velké množství koňské kosmetiky a pečujících přípravků.

Celkově v naší nabídce naleznete více než 27 000 druhů zboží, což je jedna z nejširších nabídek v ČR. Naše jezdecké vybavení je nejvyšší kvality, což dokazuje především fakt, že jsme jako jediná firma v ČR členem prestižního celoevropského sdružení dobrých obchodů s jezdeckými potřebami Euroriding. 

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně jezdeckých potřeb pro koně, neváhejte nás kontaktovat, či navštívit v prodejnách EQUISERVIS v Rudné, v Praze 9 - Letňanech nebo v Brně.

 

 

Doporučujeme

Náhled
Deka lehká výběhová Eskadron Classic Sports Softshell Turnout KOLEKCE 2017 AKCE-25%(3430-2573)

Classic kolekce Eskadron pro jaro/léto 2017. Nepromokavá, lehká výběhová deka z komfortního a oblíbeného Softshell materiálu. Osvědčený dobře padnoucí a dostatečně hluboký střih doplněný rozparkem u předních nohou pro pohodlnější pohyb koně. Přední zapínání na dvě přezky. Spodní křížové zapínání. Lí

2 573 Kč

2 126 Kč

 

další kategorie
Příznaky:
6
121230
Velikost:
Barva:

+ Rozšířené filtrování dle parametrů

Tabulka Galerie
Záznamy 1 - 20 z 3250
1345... 163