SEDLA A DOPLŇKY K SEDLŮM

Uvažujete nad koupí nového sedla?

slide-swcqzikzdy.jpgPohodlné a dobře padnoucí sedlo, které bude vyhovovat vám i vašemu koni, je důležitým předpokladem pro spokojené ježdění. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vybrat to nejvhodnější. Naše nabídka sedel je velmi široká. Naleznete u nás jezdecká sedla na koně pro všechny disciplíny anglického ježdění v různých cenových kategoriích, včetně sedel pro děti a pony.

sedlo.jpg

 

Při výběru sedla je na prvním místě pohodlí koně, dalším krokem je výběr vhodné velikosti pro jezdce. Najít to správné sedlo není vždy jednoduché, proto doporučujeme využít naši službu pasování sedla přímo u vás ve stáji, kterou provádí majitel společnosti Ing. Stanislav Hakr, který je jako jediný v České republice držitelem prestižního certifikátu vydaného Německou jezdeckou federací a Zdeněk Zíma, uznávaný specialista v oboru pasování sedel s několikaletou praxí. Sedla, která by mohla splňovat vaše představy, přivezeme a odborně vyzkoušíme koni i vám. Pokud si výběrem sedla pro vašeho koně nejste jisti, kontaktujte nás. Určitě společně vybereme to nejlepší!


Pro bližší info a domluvení termínu návštěvy nás kontaktujte na čísle 722 989 745.

 

eqs_test_centrum.jpg

Zvažujete koupi nového sedla, ale nejste si jisti výběrem? Přemýšlíte, zda-li by se Vám nejezdilo/neskákalo v jiném sedle lépe? Toužíte si vyzkoušet své vysněné sedlo, ale nemáte k tomu příležitost? Nebo jen chcete vyzkoušet jiný typ sedla, než na který jste zvyklí? Pak pro Vás máme skvělou zprávu! Vyzkoušejte EQUISERVIS TEST CENTRUM.

 

ZDE najdete naše informační VIDEA o sedlech, jejich pasování a péči o

 

 

další kategorie
Příznaky:
45
129995
Značka:
Barva:
Velikost:
TEST centrum:
VIDEO:

Rozšířené filtrování dle parametrů

Tabulka Galerie
Sedlo drezurní KenTaur Thetis GRP
Doprava zdarma
Sedlo drezurní KenTaur Sappho
Doprava zdarma
Sedlo drezurní KenTaur Ithaka
Doprava zdarma
Sedlo drezurní Prestige X D2 K FREE NEW
Test centrum
Doprava zdarma
Sedlo drezurní Prestige X D-2 K LUX
Test centrum
VIDEO
Doprava zdarma
Sedlo drezurní Prestige Philosophy
VIDEO
Doprava zdarma
Sedlo drezurní Prestige Melody
Doprava zdarma
Sedlo drezurní  Passier Corona II
Doprava zdarma
Záznamy 1 - 20 z 138
1345... 7