SEDLO NA MÍRU

 

Služba EQS PROFI je služba určená na prodej nových sedel kontrolu sedel stávajících. Nedílnou součástí výběru správného sedla je komplexní odborné posouzení koně v pohybu i v klidu ve stáji, změření koně posouzení interakce mezi koněm, konkrétním sedlem jezdcem. Pečlivě je zhodnoceno působení sedla na celkový komfort koně s přihlédnutím na fyziologii jezdce. Na základě naměřených hodnot* navrhneme vhodné způsoby řešení a specifikaci úpravy sedla, které podle Vás i Vašeho koně samozřejmě provedeme na míru. Zohledněna je anatomie koně, jeho pohyb, věk a tím související případný růst či změna osvalení, jeho výživová kondice úroveň výcviku. Velmi důležité jsou pro nás informace od Vás, protože právě Vy znáte svého koně nejlépe. 

 

Pouhé měření není zárukou ideálního výsledku. Proto je vždy nutné posoudit souhru konkrétního jezdce ve vybraném sedle s konkrétním koněm. Pouze s perfektně napasovaným sedlem je možné dosáhnout dokonalé harmonie mezi Vašim koněm a Vámi jako jezdcem. Více o službě EQS PROFI naleznete ZDE.

* Naměřené hodnoty jsou určené výhradně pro interní použití Saddler fittera pro výběr/úpravu sedla. Vydání servisního protokolu je zpoplatněno.

 

Profesionální EQUISERVIS team

 

Ing. Stanislav Hakr – jednatel a zakladatel

 

 • master saddel fitter & specialist
 • více než 25 let zkušeností v oboru
 • jediný držitel CERTIFIKÁTU o absolvování zkoušek Německé jezdecké federace SATTELBEURTEILER DER FN v ČR
 • držitel řady atestů, licencí, cerfitikátu a ocenění
 • více než 5000 napasovaných sedel v ČR, SK, DE
 • přes 30 let zkušeností v jezdeckém prostředí včetně zahraničních sportovních TOP stájí
 • prohlubování znalostí a šíření moderních technologii nejen v oblasti pasování sedel

 

První sedlo pasované na míru koni i jezdci z dílny Ing. Stanislava Hakra putovalo k zákazníkům již v roce 1995. Od té doby se profesionální služby pasování sedla na míru společnosti EQUISERVIS drží na absolutní špičce nabízených služeb v ČR. Ing. Stanislav Hakr je jediným držitelem certifikátu Německé jezdecké federace SATTELBEURTEILER DER FN v ČR, pravidelné přezkoušení je pak zárukou nejvyšší kvality poskytovaných služeb. Ing. Stanislav Hakr je uznávaným odborníkem nejen v ČR ale i v zahraničí, je absolventem řady zahraničních kurzů a školení s veterinárním přesahem. Poznatky z jeho praxe promítají přední výrobci sedel při vývoji nových modelů či při inovacích modelů stávajících.

 

 

Zdeněk Zíma

 

 • saddel fitter & specialist
 • MEDILOGIC specialista
 • EQUISERVIS odborný konzultant
 • absolvent řady kurzů a školení
 • zkušenosti s vedením úspěšných sportovních stájí a přípravou sportovních koní

 

Již od roku 2013 se Zdeněk Zíma aktivně účastní a podílí na specifikaci a úpravě sedel na míru z dílny EQUISERVIS. Od roku 2015 se podílí při konzultacích a pasování sedel ve stájích nejen v ČR ale i v zahraničí. Po několikaleté praxi je tak Zdeněk Zíma uznávaným specialistou a nepostradatelnou součástí teamu na pozici SADDLE FITTER & SPECIALIST.

 

 

 

 

Tabulka Galerie
Záznamy 1 - 2 z 2
1