Zavolejte nám (Po-So 9-20)

KEP

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

Bezpečnost, design a inovace.

 

KEP Italia je italská společnost založená v roce 2007. Touhou bylo navrhnout a vyrobit pohodlnější, bezpečnější a inovativnější helmu, než jsou ty, které jsou dosud na trhu k dispozici. KEP Italia chtěla světu nabídnout helmu, která v sobě spojuje to nejlepší v oblasti designu, technologie, použitých materiálů a bezpečnosti.

Klíčovým tématem společnosti KEP Italia byla vždy nejvyšší kvalita, dodržování nejpřísnějších bezpečnostních předpisů a estetický dojem.

Nadšení a vášeň jsou v srdci každého sportovce a jsou to prvky, které vedou k úspěchu. Ve společnosti KEP Italia jsou těmito hodnotami motivováni také protože vědí, ze je to cesta k dalšímu růstu a vývoji. KEP přináší do jezdectví tu nejvyšší možnou kvalitu. Cílem je vyrábět absolutně to nejlepší, nabízet přilby a doplňky, které získají důvěru všech zákazníků a jejich loajalitu.
Firma KEP říká, že jejich každodenní odpovědností je chránit jezdce na koních tím, že jim nabídnou to nejlepší z hlediska technologie, ochrany, kvality a inovací.

 

Společnost KEP Italia představila svůj první model a dále pokračovala ve své snaze o dokonalost, používala špičkové technologie a materiály, uplatňovala nepřetržité kontroly kvality prováděné s nejpřísnější profesionalitou, díky čemuž je každá přilba plně sledovatelná. Každý model byl také podroben inspekcím pěti různých mezinárodních certifikačních orgánů pro jezdecký sport.

To vše zajišťuje nejvyšší kvalitu přileb KEP Italia: ne reklamní slogan, ale skutečné firemní přesvědčení. "Nevím, jestli se někdy dostaneme na vrchol v absolutním smyslu, ale určitě uděláme vše, abychom se tam dostali," potvrzuje manažerský tým.

Společnost se nachází v blízkosti Brescie v severní Itálii a pevně dodržuje heslo Made in Italy: všechny suroviny a všechny detaily, které tvoří přilby KEP, pocházejí ze 100% z národní produkce.

Kromě bezpečnosti je pro KEP nesmírně důležitý také design. A protože je to italská společnost, je nasnadě, že velmi pečlivě sledují nejnovější módu a nabízejí modely, které jsou vždy dokonale trendy.

 

 

Navíc nabízí KEP možnost sestavit si helmu přesně podle vašich představ! Vyzkoušejte si jejich on-line konfigurátor :)


KEP se mezi světovými jezdci těší vzrůstající oblibě. Z těch nejznámějších jezdců používá tuto helmu například Alberto Zorzi, nebo nejlepší český jezdec Aleš Opatrný.

 

Značka KEP se za poslední roky stabilně usadila na vedoucí pozici v nabídce dražších jezdeckých helem. Jsou velmi pohodlné, velmi bezpečné a dokonale stylové. To, že jezdců v helmách značky KEP přibývá je jasným znamením toho, že důvěra v KEP je celosvětově velmi vysoká.

 

KOMPLETNÍ NABÍDKU HELEM KEP NALEZNETE ZDE