Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Dekovací sezóna je tu! Jste na ni připraveni?

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

U nás naleznete nejen odpověď na nejčastější otázky o dekování, ale také největší skladovou zásobu dek v ČR!

Ač se léto ještě do nedávna velmi intenzivně hlásilo, nenechali jsme nic náhodě a před zimou se velmi dobře zásobili. Aktuálně pro Vás máme skladem téměř 10 000 kusů dek, a ještě nekončíme! :) 

 

V nabídce máme nejen nejčastěji odebírané velikosti, ale i ty okrajové – od velikosti 50 cm až po 165 cm, takže si u nás vyberou jak majitelé novorozených hříbat, poníků i těch nejmenších plemen, tak majitelé velkých a mohutných koní. Najdete u nás kompletní nabídku dek (nejen) pro podzim i zimu.

 

- lehké deky do stáje i do výběhu, v mnoha designech a různých materiálech. Od těch základních, plátěných, v cenových relacích kolem 700 Kč, přes kvalitní deky za rozumné ceny v relaci 1500-2500 Kč, až po ty nejkvalitnější, od předních světových výrobců, kde je cena již poměrně vysoká, ovšem v tomto případě zcela jistě platí, že cena odpovídá kvalitě. 

 

Deka lehká výběhová Bucas Sun Shower

 

termodeky  s různou gramáží, opět k dostání do stáje i do výběhu. Nabídka je i zde velice pestrá - dlouhodobě velmi oblíbené a osvědčené deky od HKM v mnoha gramážích a střizích, kvalitní deky Euroriding, široká škála modelů od Bucas, který svým sortimentem pokrývá různé cenové kategorie bez kompromisu v kvalitě. A nakonec špičkové deky Horseware, kde s žádnou dekou nesáhnete vedle. 

 

(na obrázku: termodeka Harry's Horse Highliner 300g)

 

odpocovací deky fleecové i velmi teplé dralonové. Odpocky jsou doslova módní záležitost - každý rok přicházejí výrobci s novými barvami, vzory a barevnými kombinacemi, u mnoha výrobců jsou odpocovací deky dokonale sladěné s ostatním vybavením pro koně a dokonce i s jezdeckým oblečením. 

Ty využijete před i po práci při krokování a následném usychání koně, ve variantě s křížovým zapínáním jsou vhodné také jako deky transportní, případně jako spodní vrstva pod jinou deku. 

 

Odpocovací deka EQS

 

- bederky, aby záda vašeho koně byla v teple i na vyjížďkách, k dostání fleecové i nepromokavé, perfektní do nepříznivého počasí, a také reflexní, které jsou nezbytným doplňkem pro vyjížďky za snížené viditelnosti. 

 (na obrázku: bederní deka Bucas)

 

Ucelený přehled o dekování a odpovědi na všechny Vaše otázky získáte na našich prodejnách EQUISERVIS v Rudné u Prahy, Praze 9 - Letňanech, či v Brně, kde Vám náš odborně proškolený personál rád poradí. Pokud si chcete problematiku dekování nastudovat raději z pohodlí domova, doporučujeme Vám další články zabývající se dekováním: 

 

Jarní dekování

DEKOVÁNÍ - jak na to?