Zavolejte nám (Po-So 9-20)

UVEX

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

Pro všechna vaše dobrodružství a nové výzvy.

Společnost UVEX byla založena v roce 1926 Philippem M. Winterem, který vyráběl ochranné brýle ve svém „Optische-Industrie-Anstalt“.

K původní výrobě brýlí se postupem času přidaly nejdříve ochranné pracovní helmy a následně také helmy sportovní - v současné době vyrábí UVEX helmy pro cyklistiku, lyžování a jezdecký sport.

 

Skupina UVEX je stále v rukou rodiny původního zakladatele. V současnosti má své sídlo ve Fürthu v severním Bavorsku, kde sídlí většina jejích zaměstnanců. Vývoj a výroba jsou soustředěny v Německu a Evropě. Od počátečního nápadu přes výzkum a vývoj, až po výrobu pomocí nejmodernějších výrobních procesů, je celý řetězec v EU v rukou UVEX.

Pro maximální ochranu hlavy spoléhá UVEX výhradně na vysoce kvalitní materiály, které splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky. Po dokončení je každá helma podrobena kontrole kvality. Dlouholeté zkušenosti a znalosti získané z profesionálního sportu díky partnerství s jezdeckými týmy v řadě disciplín, jsou klíčem k vývoji všech produktů. Úzká spolupráce s elitními sportovci zajišťuje, že všechny výrobky UVEX splňují jejich výkonnostní požadavky.

 

UVEX patří k naší nabídce již dlouhé roky a od začátku je to značka, která se u vás, našich zákazníků, těší velké oblibě. Jedná se o lehké, vysoce bezpečné helmy, s propracovaným odvětráním a designem, který uspokojí požadavky těch, kteřá dávají přednost sportovnímu vzhledu, tak i klasických drezurních jezdců, hledajících eleganci. A na své si přijdou i malé milovnice koní a jednorožců :)

 

Mezi velvyslance značky UVEX pro jezdecký sport patří takoví závodníci, jako skutečná legenda Ingrid Klimke, nebo parkuroví jezdci Martin Fuchs či Yuri Mansur, a mnoho dalších.