Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - zimní kabát ELT Saphira

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Dalším testovaným produktem je oblíbený zimní kabát

 

Jedná se o naprostý bestseller v naší nabídce - zateplený kabát v délce pod kolena, který má všechny vychytávky, které by praktický zimní kabát měl mít.

Hanka, která kabát testovala, po něm pokukovala už minulou zimu. Jenže se vyprodal než se k jeho koupi rozhoupala :)) Takže si ho koupila až letos.

Zima je (alespoň ne tady u nás, ve Středočeském kraji) relativně mírná, teploty se zatím drží kolem nuly, nebo lehce pod. Pár mrazivých a větrných dní se ale na otestování jeho skvělých vlastností našlo.

 

 

A jaké jsou tedy dojmy z kabátu?

 

"Je dokonalý! Kabát jsem nosila i dříve, ale o dost kratší - v délce cca ke kolenům. Samotnou mě překvapilo, jak rychle jsem si zvykla na ten komfort mít v teple i kolena a nohy do půlky lýtek. (Mám 168 cm a velikost M mám zhruba do půlky lýtek.) Kabát je opravdu hodně teplý a i když je do určitě míry prodyšný, tak na žádnou velkou aktivitu to není. Jestli se chystáte kydat nebo zametat ve stáji, nebo pokud jdete s koněm pracovat na jízdárnu, asi se v něm upečete. Je ale naprosto skvělý na zimní vyjížďky, kdy jedete spíš v klidu, je zima, vítr a celkově nevlídno. To jsem skutečně ocenila jeho délku přes stehna a kolena, možnost připevnit si ho ke stehnům aby se mi nezvedal. Stejně tak při postávání na jízdárně nebo v hale je v něm báječně.

Vysoké rozparky se při ježdění krásně rozprostřou přes sedlo a díky tomu, že jsou podšité, vám nefouká na zadek. Zapnout se kabát dá až k bradě, v rukávech jsou náplety, takže do nich nefouká. Má taky spoustu kapes. Vnější materiál neprofoukne ani nepromokne (to jsem tedy netestovala v dešti, ale v docela slušné chumelenici). Pořizovací cena je vyšší, ale vzhledem k nadšeným ohlasům od našich zákazníků jsem se rozhodla kabát pořídit a jediné, čeho lituji je, že jsem to neudělala už dřív."

 

 

Dva vysoké rozparky, podšité pro dokonalou ochranu před větrem a chladem.

 

 

Uchycení do stehen pomocí pásků na suché zipy - kabát se díky tomu při jízdě nezvedá.

 

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, 1 je výborný, 5 nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost s výrobkem - 1