Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Deka na psa Back On Track nepromokavá zateplená

Equiservis 10. 01. 2024 Testujeme pro Vás

Deku od oblíbené značky Back On Track otestovala naše psí kolegyně Mařenka. Skoro dvouletá fena staroanglického buldoka, která se ráda válí v pelechu v kanceláři, ale když je u koní, je to vzhledem ke své konstituci až překvapivě akční psice :) 

Majitelka Mařky, Lenka, která spravuje pro Equiservis sociální sítě, nám řekla:

"Staroanglický buldok je hladkosrsté plemeno a v mrazech je Mařce opravdu zima a bez deky to nejde. Navíc jakožto typický představitel svého plemene je velmi statná a má opravdu pořádný hrudník, takže sehnat na ní deku byla výzva.

Po vyzkoušení všech možných střihů a velikostí jsme nakonec skončili u deky Back On Track s číslem 3250. Je to luxusní zateplený nepromokavý model, který má naprosto ideální střih pro psa stavěného jako je moje Mařenka. Díky možnosti nastavit velikost v oblasti hrudníku deka sedí naprosto perfektně - psice se v ní může svobodně pohybovat. Deka se nikam netočí, nijak nepřekáží. Je teplá, takže Mařka je v ní spokojená i při celodenním pobytu venku. 

Navíc má Back On Track léty prověřený terapeutický účinek, takže je to deka vhodná i pro psy s problémy s pohybovým aparátem. Deka má sice vyšší pořizovací cenu, ale Back On Track výrobky jsou kvalitní, takže věřím, že bude dobře a spolehlivě sloužit dlouhé roky. "

Deka Back On Track nepromokavá zateplená 3250 dostala od Lenky samé jedničky - sedí skvěle, velikost odpovídá a Mařenka je v ní spokojená i při celodenním nošení. 

 

Mařenka není žádný drobek - tady je krásně vidět, jak široký má hrudník a jak dobře se dá deka přizpůsobit.