Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - westernový poprsník Lakota Flowers

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Prvního westernového testování se ujala naše brněnská kolegyně Soňa a její APH klisna Cooly Nugget. Je to desetiletá klisna v dobré kondici, která je využívána k rekreačnímu ježdění. 

 

Testovaným výrobkem je kožený westernový poprsník Lakota Flowers (aktuálně není skladem, podívejte se na další westernové poprsníky v naší nabídce).

 

"Poprsník je na první pohled velmi hezký - je ozdobený pěkným květinovým ornamentem a má hezký tvar. Na kobylku jsem zvolila velikost FULL, protože je to typická APH se širokým hrudníkem a mohutná v plecích. Sedí jí perfektně."

 

 

"Hnědá barva jí moc sluší a v kombinaci s tím ornamentem je to opravdu pěkný kousek. Kůže je od začátku měkká a po namazání ještě změkla, přitom není tenká - poprsák je dost bytelný. Je tam hodně dírek, takže je velká možnost úpravy velikosti. Jediné, co by bylo praktické, by byly po stranách karabinky pro snadnější připnutí. Ale to je spíš otázka mojí pohodlnosti :) Jinak co se týče poměru ceny a kvality, zhodnotila bych ho skutečně na výbornou."

 

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost výrobkem - 1