Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - westernový podbřišník SensorFlex

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Máme pro vás další westernové testování

Tentokrát se toho ujala naše brněnská kolegyně Monika se svou klisnou Little Marlen. 

 

Little Marlen je klisna APHxČT, je jí 12 let a se svou paničkou se věnují westernovému ježdění. Pravidelně se účastní soutěží v disciplínách western riding nebo trail. 

 

Otestovaly pro vás westernový podbřišník Sensor Flex Fleece straight(podbřišník již není v nabídce, ale je možné jej objednat)

Jedná se o příjemný a kvalitní podbřišník, který má na spodní straně Merino vlnu a horní strana je z nylonu. Díky tomu, jak je měkký, je vhodný i pro citlivější koně. 

 

 

"Podbřišník je kvalitní, měkký a dostatečně široký, takže i poměrně citlivá Marlen s ním nemá problém a vyhovuje jí. Věřím, že spodní strana z beránku je koním velmi příjemná. Trošku jsem se bála údržby, ale stačí nechat uschnout po každém ježdění, potom rozkartáčovat ztvrdlé chlupy, a jednou za čas vyprat v ruce ve vlažné vodě. Kvůli snadnější údržbě jsem na podbřišník ještě přikoupila potah od Imperial Riding z černého beránku (ten je původně určen asi spíš na drezurní podbřišníky, ale na tento westernový sedí super). Podbřišník se vyrábí také ve verzi "Roper", která je uprostřed rozšířená. Já jsem ale záměrně zvolila variantu rovnou, protože u něj tolik nevadí, když není úplně přesně na středu hrudníku. Díky rolce na levé straně se podbřišník pohodlně dotahuje.

Jedinou drobností, kterou bych ocenila, by byl tmavý beránek místo světlého - čistě z praktického hlediska :)"

 

 

Rolka na přezce je velmi praktická při dotahování.

 

 

Potah od Imperial Riding na podbřišník dobře padne.