Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - uzdečka Schockemoehle Stanford

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Tentokrát se svého prvního testování ujala klisna Čarmy. Dvanáctiletá klisna českého teplokrevníka, se kterou se její majitelka účastní skokových soutěží do úrovně L. 

 

Čarmy dostala k Vánocům novou uzdečku Schockemoehle Stanford a panička pro vás sepsala, jak je s uzdečkou spokojená. 

 

"Uzdečka se mi zalíbila na první pohled - čelenka s kamínky, široký a měkký anatomický nátylník. Mám také na uzdečkách ráda široké nánosníky, takže i toto kritérium uzdečka splňuje. Líbí se mi také celkové zpracování a pěkná kůže. Uzdečku máme ve velikosti Full, Čarmy není žádný drobek :) Velikost sedí bezvadně, víceméně všude máme uzdečku nastavenou na prostředních dírkách, takže je prostor na zmenšení i na zvětšení."

 

 

 

"Nátylník je opravdu propracovaný - je krásně měkký a má tvar, který za ušima bezvadně sedí, netlačí na ně a věřím, že je koni příjemný."

 

 

 

"Uzdečka má švédský kombinovaný nánosník."

 

 

"Zvolila jsem variantu s bílým podložením na nánosníku, moc se mi to líbí a i když jsem se trochu bála, že to bude rychle špinavé, není problém udržet bílé podložení v čistotě. Patřím ale mezi poctivé a pravidelné "mazače" :) Mám ráda svoje vybavení čisté a ošetřené."

 

 

 

"Uzdečku hodnotím velmi dobře - kůže byla příjemně měkká už před prvním namazáním, kvalita i zpracování se po dvou měsících používání jeví jako bezvadné, uzdečka je stále jako nová. Uzdečka bezvadně sedí a díky velkému množství dírek se dá nastavit velmi přesně. Jak jsem již psala - moc se mi líbí měkký a široký nátylník i nánosník. No a moc příjemným bonusem jsou dvě čelenky, které jsou k uzdečce dodávány - jedna je hladká černá, druhá je velmi elegantní s kamínky."

 

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 2

Materiál - 2

Celková spokojenost výrobkem - 1