Zavolejte nám (Po-So 9-20)
Testujeme pro vás - uzdečka Passier Atlas podruhé :)

Testujeme pro vás - uzdečka Passier Atlas podruhé :)

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Uzdečky Passier jsou známé svým elegantním designem a kvalitním zpracováním. Je to oprávněně jedna z nejoblíbenějších značek v naší nabídce.

Pro model Atlas je to už druhé testování, což také svědčí o jeho oblíbenosti. Pokud vás zajímá první testování, přečíst si ho můžete TADY.

 

Tentokrát je to ale úplně jiný kůň, s jiným typem i tvarem hlavy, a je vidět, jak dobře uzdečka sedí na různé koně.

 

Uzdečku Passier Atlas, která je na objednávku a podívat se na ní můžete přímo na stránkách Passier, testovala Radka a valach Tunis - Slezský kůň, 14let, režim celodenní výběh, sportovní příprava (všestrannost)

 

Radka si uzdečku objednávala na zakázku - určitá variabilita je možná u většiny uzdeček a uzd od Passier. Lze si vybrat typ nánosníku, barvu podložení, typ kůže, typ otěží....

 

"Uzdečka je velmi elegantní, je vyrobená z pololesklé kůže a má krásnou kamínkovou čelenku. Při objednání této uzdečky je volitelný typ otěží a nánosníku. Vybrala jsem si kožené otěže se zarážkami, ty jsou krásně měkké a zarážky jsou blízko u sebe což mi vyhovuje. Nánosník jsem zvolila klasický anglický kombinovaný, který je přiměřeně široký, nikde neodstává a krásně mému koni sedí. Velmi se mi líbí také anatomicky tvarovaný nátylník - v kombinaci s prohnutou a dostatečně dlouhou čelenkou zůstává dost prostoru pro uši. Jediným mínusem je cena :) Ale u Passieru věřím, že je to uzdečka na spoustu let."

 

 

Je vidět, že uzdečka sedí opravdu perfektně - nátylník ani čelenka netlačí na uši, lícnice jsou dostatečně dole, takže nezasahují do očí, nánosník je správně umístěn a nastaven a sedí jak má.

 

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, 1 je výborný, 5 nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - cena za 3 :) kvalitě věřím a dávám 1

Materiál - 1

Celková spokojenost s výrobkem - 1