Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - transportní obal na uzdečku LeMieux

Equiservis 08. 09. 2022 Testujeme pro Vás

Transportní obaly na uzdečky jsou velice praktická záležitost - uzdečka a vše co k ní patří je uklizená, neušpiní se a kromě uzdečky jako takové se do nich vejdou i drobnosti jako doklady od koně, startovní čísla, náhradní otěže, ohlávka atd.

 

Transportní obal na uzdečku LeMieux patří mezi ty nejoblíbenější z naší nabídky. Testovala ho naše brněnská kolegyně Monika, která se se svou klisnou Marlene věnuje westernovým disciplínám.

Obal je z pevného materiálu, který lze snadno omýt, uvnitř jsou dvě přezky na upnutí uzdeček. zvenku je kapsa na zip na drobnosti. Nahoře je ucho, za které se taška pohodlně přenáší a u ucha je kovový hák, takže si můžete obal i s obsahem podle potřeby někam pověsit.

 

"Obal se mi líbí designem i zpracováním, vypadá velmi kvalitně a uzdečky jsou v něm opravdu jako v pelíšku :-) pevné zipy jistě vydrží mnoho závodních sezón. Líbí se mi i chytře vymyšlený hák za který se věší na box. Vyhovuje mi zapínání na plastové přezky, takže i při přepravě vodorovně v autě se uzdečky uvnitř ani nehnou. Výhodou je i velká kapsa zvenku, kam se pohodlně vleze průkaz koně i startovní čísla plus malé kapsy uvnitř na různé drobnosti.

Jediné mínus jsou pouze dvě přezky na uzdečky - většinou jich na závody (westernové, kdy jsme do každé soutěže s klisnou jinak ustrojené) vozím více. Je ale pravda, že se dají do přezek zapnout po dvou."

 

 

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, 1 je výborný, 5 nedostatečný

 

Velikost - 2

Střih - 1

Kvalita vs cena - 2

Materiál - 1

Celková spokojenost s výrobkem - 2