Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - šlachovky Eskadron Flexi Soft

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Další testující je mladý hřebec Flying Bernstein (Flyík), zanedlouho čtyřletý, v režimu 24/7, ve fázi obsedání a remontního výcviku, v dobré kondici. 

 

Při vybírání nových kamaší pro mladého koně byly šlachovky Eskadron FlexiSoft první volbou. 

 

Z předchozích let vím, že se jedná o prakticky nezničitelné kamaše, které koním velmi dobře sedí. Jsou vyrobené z tvrzené gumy, která je poměrně dobře ohebná a po zahřátí se i trochu přizpůsobí noze.

Kamaše mají pevné gumy a kvalitní suché zipy, uvnitř je měkký neopren, který má lehký přesah přes výlisek, což je pro koně velmi komfortní. Navíc mají kamaše Eskadron FlexiSoft v horní části pod karpálním kloubem měkké vykrojení, díky kterému se může noha pohodlně ohnout. 

 

 

"Kamaše mám krátce, kůň je ve fázi obsedání a remontního výcviku. Mám s nimi ale zkušenosti z předchozích let, vždy to byly spolehlivé a funkční kamaše, které zvládly prakticky každodenní používání řadu let. Takže věřím, že stejně dobře budou sloužit i tyto nové. I když nepatří mezi ty nejlevnější, po předchozích zkušenostech musím říct, že jsou skutečně top co do poměru kvality vs. ceny. Navíc se mi moc líbí nový design na krycím suchém zipu. A taky koni sluší - jsou černo-bílé, stejně jako on (i když to podle fotky nevypadá, nohy má bílé :))"

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost výrobkem - 1