Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - odpocovací deka KenTaur economy

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Odpocovací deka by neměla chybět v šatníku žádného koně. Využijete ji k vysušení a vychlazení koně po práci, k transportu, nebo zkrátka když máte pocit, že je potřeba koně trochu zahřát.

 

Je fajn mít odpocovacích dek víc pro případnou výměnu, a proto hodně lidí volí deky levnější, aby ta zásoba tolik nestála :)

 

Testování odpocovací deky KenTaur economy se ujal plnokrevník Cherwick, kterému je 14 let a dělá svojí majitelce Lucce radost jako hobby kůň.

 

Deka je trochu menší, pokud váháte mezi dvěma velikostmi, tak určitě doporučujeme zvolit tu větší. Pěkné zpracování, s praktickou podšívkou na plecích, která funguje jako zpevnění deky. I když se jedná o deku v economy kvalitě, materiál je příjemný, slušně odpocuje, a pěkná je i nabídka barev. Poměr cena x kvalita je v tomto případě rozhodně velmi dobrý. 

 

"Pěkná odpocka za skvělou cenu. Široká nabídka barev a velikostí, velkým plusem je křížové zapínání, které u levných dek často chybí. Jsem s dekou velmi spokojená, koni celkem slušně sedí a plní svoji funkci na výbornou."

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný

 

Velikost - 2

Střih - 2

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 2

Celková spokojenost výrobkem - 1