Zavolejte nám (Po-So 9-20)
Testujeme pro vás - odpocovací deka Horseware Rambo Deluxe fleece

Testujeme pro vás - odpocovací deka Horseware Rambo Deluxe fleece

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Dalšího testování se ujaly dvě nádherné chladnokrevné klisny Agája a Mariane. 

Agája je 17 let stará klisna belgického trekpaarda a Mariane je 14 let a je to klisna brabantská. Obě jsou ustájeny v režimu 24/7 a jsou využívány k rekreačnímu ježdění.

 

Požadavek byl, aby deka dobře seděla a hlavně dobře odpocovala. Proto padla volba na deku Horseware Rambo Deluxe Fleece ve velikosti 160 cm. U této deky výrobce deklaruje, že je vyrobená z velmi kvalitního materiálu, který velice efektivně odvádí pot od těla a zároveň udrží koně v suchu. 

Na takto velké koně je pořízení dobře padnoucí deky docela oříšek. Samozřejmě že u odpocovací deky není to, že úplně nesedí, až takový problém. Nicméně všichni máme rádi, když deka dobře sedí, a navíc pokud se jedná o deku ne úplně levnou, očekáváme určitou kvalitu.

 

 

Vybrané deky splnily očekávání na jedničku. Sedí naprosto perfektně. Majitelka je velmi spokojená i s kvalitou deky a celkovým zpracováním. Výrobce nelhal ani co se odpocovacích vlastností týče - obě klisny jsou hodně nasrstěné a pod těmito dekami byly suché rychleji, než pod jinými, levnějšími, z méně kvalitního fleecu. 

 

"Jsme opravdu velmi spokojeni. Deky sedí skvěle a fungují přesně tak, jak jsme si od nich slibovali. Vlastně bych řekla, že ještě lépe :) Dokonce se s nimi obě kobylky i vyválely, ale díky zapínání pod břichem a dobrému střihu se deky nepřetočily a zůstaly na svém místě. I když je pořizovací cena vyšší, v tomto případě se investice určitě vyplatila."

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost výrobkem - 1