Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - maska na hlavu Kentucky Slim Fit

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Dalšího testování se ujala krasavice Sisi - jedenáctiletá klisna plemene Appaloosa.

Testovala masku na hlavu Kentucky Slim Fit a tvářila se s ní naprosto spokojeně :)

 

Maska je kombinovaná z pružného nylonu a průhledné síťoviny, která je pevná a našitá tak, aby nedoléhala na oči. Zapínání je na spodní straně na zip.

Maska sedí velmi dobře a díky tomu, že se nedotýká vůbec očí, je pro koně opravdu  komfortní. Mezi ušima je otvor na protažení kštice ven - aby nedocházelo k tomu, že se kštice připlácne maskou a zasahuje koni do očí. 

I když se jedná primárně o masku do výběhu, Sisi ji otestovala i pod sedlem a spokojenost byla i tady. Pod anglickou uzdečku by možná mohl být problém s čelenkou - prostor pro oči je poměrně velký a zasahuje i nahoru, ale Sisi nosí westernovou uzdečku na jedno ucho, nebo je ježděná na ohlávce, takže tohle nemusela majitelka vůbec řešit. 

 

 

"Sisi musí masky nosit celé léto - její růžová kůže je hodně citlivá a jakmile je více hmyzu a suché a horké počasí, mívá problémy s očima. V masce Kentucky trávila celé dny, maska přežila a kobyla byla v pohodě."

 

Jo, zepředu v tomhle typu masek vypadají koně docela vtipně :) Nicméně podstatné je, že je maska koni pohodlná a bezvadně plní svůj účel. 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný.

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost výrobkem - 1