Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - krmení Havens Gastro a Havens Mix bez melasy

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Tentokrát pro vás máme jedno dlouhodobé testování s velmi dobrým výsledkem, k velké spokojenosti paničky i její kobylky.

 

Kobylka Jina je letos čtyřletá kříženka APHxČT. Její denní režim je na noc box, přes den výběh, v současné době je ve fázi obsedání a přiježďování a je v dobré kondici.

 

Majitelka jí koupila v horším výživovém stavu zhruba před rokem. Bylo zjištěno, že Jina má žaludeční vředy. Po zaléčení vředů veterinářem se majitelka Lucka rozhodla pro změnu krmení. Vybrala pro svou klisnu Havens Gastro+, což jsou granule speciálně vyvinuty pro koně "vředaře", v kombinaci s řezankou bez melasy - Havens Mix

 

"Krmení zcela splnilo mé očekávání. Výživový stav kobylky se po změně krmení postupně zlepšil, nemá průjmy, má lesklou srst a vypadá velmi pěkně. Jak granule tak řezanka jí chutnají a bez problémů je přijímá. Granule příjemně voní, stejně tak řezanka, na které se mi líbí že nelepí, protože neobsahuje melasu. Havens je kvalitní krmení za velmi příznivou cenu, takže jsem velmi ráda, že Jině chutná a navíc jí vyhovuje po zdravotní stránce."