Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - deka síťovaná Back on Track Sienna Cooler

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Back on Track je "známá firma" - jedná se o terapeutické produkty pro lidi, psy a koně. Mají velmi široké spektrum použití.

Kompletní nabídku naleznete ZDE

 

K vyzkoušení deky se naše kolegyně Marcela rozhodla na základě svých osobních dobrých zkušeností s BOT zateplovacími kamašemi a také s dalšími výrobky, které používá pro sebe. Deku testovaly klisny Laura, 15 let, a sedmiletá Kikina. Obě v režimu 12/12, v aktivním hobby-sportovním tréninku.

Deka je skvělá pro teplejší dny, kdy chcete po práci nechat záda koně v teple, aby svaly nevychladly moc rychle, ale zároveň není žádoucí koně přehřát klasickou fleecovou odpockou. Můžete jí ale použít i jako transportní deku, nebo na prohřátí před tréninkem. Pro delší pobyt ve stáji bychom jí úplně nedoporučili - síťovina by to nemusela vydržet,

 

Deka BOT Sienna je celá z vysoce prodyšné lehké síťoviny, a v oblasti prsou, plecí a zad je vrstva Welltex terapeutického materiálu. Prohřívá tedy přesně v těch místech, kde je to žádoucí.

Střih deky je klasický, kolem krku dobře sedí, velikost odpovídá konfekci. Přední zapínání je na T přezky, pod břichem jsou nastavitelné popruhy.

 

Deka velmi dobře sedí.

 

„Chtěla jsem deku, kterou budu moci dát na koně po tréninku nebo po závodech i v létě, aby záda nechladla moc rychle - má starší klisna je dost citlivá. Nabídka dek kombinovaných ze síťoviny a fleecu nebo podobného materiálu na zádech, je poměrně široká. Já jsem se nakonec rozhodla připlatit si a pořídit BOT. Této technologii věřím a mám jí vyzkoušenou, byla jsem si tedy jistá, že budu spokojená.

Nakonec jsem jí používala i před ježděním, během transportu a po tréninku. Klisna netuhla, vypadala spokojeně a pod sedlem byla příjemná. Deka skvěle sedí, velikost odpovídá. Po vyprání je velmi rychle suchá a připravená na další použití. Rozhodně investice nelituji a deku doporučuji.“

 

Ideální deka pro regeneraci po výkonu.

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, 1 je výborný, 5 nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - kvalita 1, cena je vyšší, dostává 3 - u BOT ale vím, že jsou to dobře investované peníze

Materiál - 1

Celková spokojenost s výrobkem - 1