Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - deka na psa Back On Track mesh

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Kromě toho, že jsme tady skoro všichni koňáci, jsme také pejskaři (a taky kočičkáři a milovníci různé další havěti :)))

Proto se v této rubrice pravidelně objevuje také testování výrobků pro psy. 

 

Dalšího testování se ujala naše milá kolegyně Emma. Emma je border kolie, je jí 7 let a je to typická borderka - akční a neúnavná :) V nedávné době se u ní objevilo občasné kulhání a byla jí v kyčlích zjištěna artróza v počáteční fázi. Pro úlevu a regeneraci jí panička pořídila terapeutickou deku Back On Track mesh 3218.

 

Tato deka je u našich zákazníků velmi oblíbená - Back On Track má velmi dobré terapeutické vlastnosti a tahle konkrétní deka je navíc ušitá z dokonale prodyšného síťovaného materiálu, takže je vhodná i pro vnitřní použití na chlupaté psy, a není jim v ní horko. 

 

 

Střih deky je hluboký a velmi pěkně kryje velké klouby na končetinách, má vyšší krk a vzadu je až přes ocásek - má takovou "sukni", takže kyčle jsou kryté i zezadu. Oblast terapeutického působení je tedy opravdu velká. 

 

"Emma už není nejmladší, ale přesto je stále hodně akční. Když se u ní objevilo kulhání, řekli jsme si, že zkusíme Back On Track - sami tyhle produkty používáme a máme s nimi velmi dobrou zkušenost. Emma nosí deku jako "domácí pyžamko" - každý večer na pár hodin a o víkendech déle. Po správném nastavení všech zapínání a dotahovacích tkaniček deka sedí naprosto perfektně, Emma se v ní může svobodně pohybovat a nijak jí neomezuje. Díky mesh materiálu jí není vedro ani když doma topíme. Deku má zjevně ráda - na oblékání se sama nastavuje :) Při pravidelném používání cca měsíc je vidět zlepšení. Výrazně se zlepšila její ranní ztuhlost v kloubech i celková pohyblivost. Rozhodně budeme pokračovat."

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost výrobkem - 1