Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - bunda Pikeur Lien Next Generation

Equiservis 16. 01. 2022 Testujeme pro Vás

Dalším testovaným produktem je funkční bunda Pikeur.

Této krásné bundě z nové kolekce Pikeur pro jaro a léto 2021 neodolala naše kolegyně Jana, které nikdo neřekne jinak, než Chluma :))

 

Jana se ve svém volnu věnuje kynologii - se svou fenou velkého švýcara má dokonce i záchranářské zkoušky a několikrát už se účastnila i pátrání po pohřešovaných lidech.

Díky tomu tráví Jana opravdu hodně času v terénu, ať už na vycházkách, nebo v tréninku, a to, co na oblečení v první řadě hodnotí, je jeho funkčnost a pohodlí při nošení. Navíc jezdí do práce na kole, takže funkčnost vybraných kousků testuje opravdu poctivě.

 

Tady jsou Jany dojmy z bundy Pikeur Lien:

 

"Jedná se spíše o mikinu než o bundu. Materiál je velmi příjemný, pružný a hlavně prodyšný. Velikost je trochu větší, zvolila jsem 38, protože jsem vyšší a chtěla jsem mít mikinu dostatečně dlouhou, ale mohla bych mít i 36. U Pikeuru je již dlouhá léta standard, že mají skvělé střihy, které výborně padnou. Mikina Lien není výjimkou. Cítím se v ní pohodlně celý den - kombinace pružného, lehkého a prodyšného materiálu a super střihu nezklamala. Mikina ode mě dostává 1 * :) Kromě toho, že je pohodlná a funkční, je také velmi elegantní a hezká, s pěknými detaily."

 

 

 

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, je výborný, nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost výrobkem - 1