Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - boty Ariat ATS Telluride II H2O

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

 

Testování bot Ariat ATS Telluride H2O se ujala naše kolegyně Pavla a tentokrát probíhalo nejen u koní, ale i v rozmanitém terénu na dlouhých procházkách se psem.

 

 

Obuv s všestranným využitím - jedny z mála bot v naší nabídce, které jsou stavěné na ježdění i na chození. Kromě toho že jsou hezké, se jedná i o velmi pohodlné boty s propracovaným systémem tlumení nárazů a kvalitní podrážkou. Boty se rychle vyšláply a byly pohodlné na tvrdém i měkkém povrchu, v dešti i v suchu. Vyšší kotníčkový střih se hodí i na lehčí turistiku.

 

 

"Obuv využívám pro všední nošení a na procházky v lehčím terénu. Koupit padnoucí obuv je u mě poněkud obtížné, vzhledem k velikosti, bolavému kotníku po úrazu z dětství a faktu, že potřebuji většinou velikosti i v půl číslech, protože mám zkrátka každou nohu jinak velkou. :) Velice rychle u nových bot poznám, jestli v nich budu moci chodit, nebo ne. V těchto bylo na první dojem jasné, že budou mé nohy velmi spokojené :) Hledala jsem prodyšnou, pohodlnou a kvalitní koženou obuv, ve které by mě během delší chůze nezačal ihned zlobit kotník, které by zároveň nebyly těžkopádné a na první pohled mou už i tak velkou nohu ještě víc opticky nezvýrazňovaly. A to vše boty maximálně splnily. Boty jsou moc fajn - během jednoho chození se vyšláply tak, že druhý den už jsem v nich bez nejmenšího problému šla 10 km trasu. Vyzkoušela jsem je na různých typech povrchu, za sucha i za deště. A nezjistila jsem žádný nedostatek :) Boty opravdu nešetřím, ať už je venku bláto, mokro nebo i trochu sněhu. Nejsou to úplně zimní boty, ale pokud v nich člověk aktivně chodí, tak lehké zateplení zvládne teploty kolem nuly úplně v pohodě. Uvidíme, jak dlouho vydrží, ale první dojem je opravdu super. Jen cena je dost vysoká, to je asi jediný nedostatek."

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, 1 je výborný, 5 nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - kvalita zatím 1, cena 3

Materiál - 1

Celková spokojenost s výrobkem - 1