Zavolejte nám (Po-So 9-20)
Testujeme pro vás - deka bederní Bucas & EQS Freedom Limited Edition

Testujeme pro vás - deka bederní Bucas & EQS Freedom Limited Edition

Equiservis 16. 01. 2023 Testujeme pro Vás

Nepromokavá bederka je v tomto ročním období velice aktuální. Zejména pokud jezdíte venku za každého počasí.

 

Velmi oblíbené jsou bederky od Bucasu. Testování speciální edice bederních dek od Bucas s logem EQS se ujala naše kolegyně Zdenča se svým valachem klusáka.

 

Deka bederní Bucas&EQS Freedom Limited Edition je černá se šedým lemováním a reflexními prvky. Má kryt ocasu, což je velice praktické, samozřejmě šňůrku k uchycení pod ocas, zapíná se na suchý zip před sedlo a má hladkou příjemnou podšívku.

 

 

"Pro mého koně, který je drobnější, jsem vzala velikost 135. Deka mu sedí velice dobře. Je to nepromokavá deka, vyrobena z kvalitního, odolného a prodyšného materiálu. Deka vydrží i větší déšť, zároveň je z pevného materiálu, takže ji větvičky ani trny během vyjížďky nepoškodí. Na zadní části deky a na ocasním krytu jsou reflexní pásky, které oceníte během nižší viditelnosti. Deka hezky sedí, nemá tendence se nikam posouvat či točit. Lze ji připevnit pod bočnici sedla nebo přes stehno jezdce, zapínání má na suchý zip. Ten je pevný, hezky drží, nemá tendenci se povolovat a koně odírat. Deka má vyšší střih, jezdci nebrání u holeně a nehrozí že by se zašpinila od boty. Podšívka je z hebkého materiálu, není použit fleece, což beru jako výhodu, nejsou v ní zapíchané chlupy. Výborně zpracována deka za velmi příznivou cenu."

 

 

ZÁKLADNÍ HODNOTÍCÍ PARAMETRY

známkujeme stejně jako ve škole, 1 je výborný, 5 nedostatečný

 

Velikost - 1

Střih - 1

Kvalita vs cena - 1

Materiál - 1

Celková spokojenost s výrobkem - 1