Zavolejte nám (Po-So 9-20)

SUEDWIND - nová značka v naší nabídce

Equiservis 16. 04. 2022 EQS články a tipy

Jezdecké boty pro vaše dokonalé pohodlí a styl

Suedwind

 

Suedwind je německá rodinná společnost, kterou vlastní a provozují dva bratři: Henrik a Philip Holzapfel. Pocházejí z rodiny, která se od roku 1888 věnuje obchodu a zároveň je to rodina milovníků koní a jezdectví. Bratři spojili sovu vášeň pro jezdectví s obchodním duchem a již více než 13 let úspěšně provozují vlastní společnost. Suedwind Footwear byla založena v roce 2009 z jednoho hlavního důvodu - nabídnout technicky vyspělou, odolnou a maximálně pohodlnou obuv - navrženo v německém Hamburku jezdci, pro jezdce.

 

Navrženo pro jezdce - Vyrobeno pro pohodlí.

 

 

Model Legacy Milano s velmi stylově řešeným prošíváním na nártu.

 

Kvalita, střih a technologie pro váš maximální komfort.

 

Je to všechno o zaměření pozornosti na detaily. Motivací Suedwind Footwear je vytvářet vysoce kvalitní produkty, které přinesou svým uživatelům maximální pohodlí. "Vynikající střih a pevná opora jsou to, co dělá skvělý pár bot skvělými." Obuv Suedwind nabízí dokonalou kombinaci perfektního střihu a propracované technologie v pohodlných lehkých botách.

 

 

Kompetence spojená s vášní.

 

Neustálý vývojový proces a vášeň pro jízdu jsou klíčem k vynikajícím výsledkům. Nejlepší dostupná funkčnost a komfort se staly silnou filozofií značky.

Suedwind Footwear je mladý a zkušený tým. Produkty jsou navrženy a testovány v německém Hamburku jednotlivci, jejichž životy jsou neodmyslitelně spjaty s jezdectvím, módou, uměním, designem a autentickou jezdeckou kulturou.

V roce 2015 vyhrála firma Suedwind Footwear cenu Innovation Award za nejlepší produkt roku na veletrhu Spoga Horse v Německu, což je největší světový veletrh v rámci jezdecké komunity. Tuto cenu získala unikátní technologie stélky IceLock™ 3S Riding Soles.

 

 

Model Ultima Back Zip Lace se zipem vzadu a tkaničkou.

 

BASIC

Základní řada, přesto dostatečně pohodlné a zároveň i trvanlivé boty. A cenově dostupné. Ve verzi Vegan jsou boty vyrobeny ze syntetické kůže.

 

ADVANCED II

Řada ADVANCED II nabízí pohodlí a dobrý střih. Nová gumová podrážka zajišťuje dobrou přilnavost a pružnost ve třmenu. Poskytují dobrou podporu kotníku. Jedná se o cenově dostupné, lehké jezdecké boty, vyrobené z kvalitní kůže, s pohodlnou podrážkou.

 

LEGACY

Série LEGACY poskytuje ideální kombinaci elegantního vzhledu s hranatou špičkou, pohodlí díky technologii ULTIMA®, a kvality. Mají gumovou podrážku, přilepenou a přišitou po celém obvodu, s integrovanou polyamidovou podporou kloubů a odpružení EVA poskytující maximální podporu, flexibilitu a odolnost. Výkon světové třídy s klasickým vzhledem a skvělým pohodlím. To je přesně to, co vám naše série LEGACY nabízí s odpružením paty a vložkou ORTHOLITE®. Užívejte si pohodlí po celý den se zachováním klasického vzhledu i odolnosti.

 

ULTIMA®

Řada ULTIMA přináší perfektní technologie a střih v pohodlném lehkém balení. Gumová podrážka ULTIMA, přilepená a na nejnamáhanějších místech i přišitá, mezipodešev s integrovanou polyamidovou podporou kloubů, 4-směrný systém švů a integrované odpružení paty nabízí maximální podporu, flexibilitu, funkci a odolnost. Některé modely jsou z ,,full-grain premium leather“. Velmi pohodlná řada ULTIMA s odpružením paty a vložkou ORTHOLITE® Triple Density Footbed nabízí pohodlí a perfektní střih.