Zavolejte nám (Po-So 9-20)

SAMSHIELD

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

 

Zakladatelem Samshield je Sam Maloigne. V letech 1980 až 1990 byl mezinárodním profesionálním jezdcem motokrosu/supercrossu, a poté manažer prodeje v Oakley. V roce 2003 začal jezdit na koni s několika přáteli - parkurovými jezdci. Koupil si svou první helmu, vlajkovou loď té doby, a byl okamžitě zklamán svými technickými nedostatky. Zjistil, že někteří profesionální jezdci jsou také nespokojeni.

 

Tento vášnivý milovník krásných produktů a zejména přileb (má sbírku všech svých přilbeb ze své motokrosové kariéry), se rozhodl zahájit projekt na vytvoření jezdeckých přileb, které přinesou více aktivní i pasivní bezpečnosti, více pohodlí, s použitím vysoce kvalitních materiálů.

S vývojem jeho "helmy snů" mu pomáhal student designu Olivier Taco, spolu se třemi mladými talenty parkurového skákání, kterými byli dnes dobře známí Nicolas Delmotte, Simon Delestre a Kevin Staut.

Samshield je výsledkem kombinace mezi potřebami mladého jezdce, kreativní energií mladého návrháře a technickou vizí inženýra.

Filozofií společnosti Samshield je vždy navrhovat vyspělé a do posledního detailu promyšlené produkty. Ať už jde o aktivní a pasivní bezpečnost, pohodlí, hygienu, kvalitu materiálu a povrchové úpravy a možnost přizpůsobení.

 

Moderní jezdectví vyžaduje stále další inovace, Samshield k nim navíc přidal eleganci a výrazný styl.

Před každým uvedením na trh jsou nově vyvinuté produkty důkladně testovány profesionálními jezdci v těch nejnáročnějších podmínkách - Samshield spolupracuje s takovými jezdci, jako Kevin Staut, Steve Guerdat nebo Bertram Allen.

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA SAMSHIELD HELEM ZDE.

 

V začátcích firmy Samshiled mělo tyto helmy jen pár jezdců z francouzské oblasti Chantilly. Dnes je značka uznávána a distribuována po celém světě.

 

Samshield jsou helmy, které si velmi rychle našly své fanoušky. Jsou to elegantní helmy, které ale nejen krásně vypadají, ale i dobře sedí a jsou bezpečné. Samshield také nabízí možnost helmu si personalizovat podle svých představ a cenu helmy vidíte hned:

KONFIGURÁTOR SAMSHIELD