Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Vytvořte si helmu přesně podle vašich představ!

Equiservis 20. 01. 2023 EQS články a tipy

Konfigurátory oblíbených značek helem najdete nyní přímo na webu EQUISERVIS. I vaše bezpečnostní helma se může stát krásným módním doplňkem.

 

Věděli jste, že u vybraných značek si lze sestavit vzhled helmy podle vlastních představ?

 

Přesně tuto možnost nabízí nejoblíbenější výrobci helem jako je Samshield nebo KEP. Pokud tedy přemýšlíte o nové helmě a zároveň chcete mít skutečný originál, jste na správném místě. Vyberte svou preferovanou značku, otevřete webový konfigurátor, zapojte svou fantazii a začněte tvořit třeba HNED!

 

 

 

Všechny konfigurátory jsou velmi intuitivní a díky přehlednému rozdělení volitelných částí helmy si zvládnete sestavit svou vlastní helmu i vy. Stačí jen vybírat z nabídky mnoha doplňků a sledovat, jak se vaše helma mění každým kliknutím. Až budete hotovi, uložíte si specifikaci vaší sestavené helmy a pošlete nám ji e-mailem na adresu info@equiservis.cz. My ověříme přesnou cenu vámi zvoleného modelu a následně helmu také objednáme!*

 

*Objednávka výroby zboží dle individuálních požadavků (v tomto případě helmy) u výrobce je realizovaná až po uzavření závazné objednávky a zaplacení nevratné částky ve výši 30% z kupní ceny dle obchodních podmínek.

 

 

 

 

Konfigurátor Samshield

 

Konfigurátor KEP

 

Konfigurátor KASK