Zavolejte nám (Po-So 9-20)

KASK

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

Perfektní ochrana a stylový vzhled

 

„Každé velké dobrodružství začíná ve vaší hlavě. My se o ní postaráme.“

 

Společnost KASK se sídlem v Itálii se specializuje na vývoj, projektování a výrobu ochranných přileb té nejvyšší kvality. Přilby KASK patří v každé oblasti použití ke špičce - ať už jde o lyžování, cyklistiku, horolezectví, jízdu na koni, či oblast osobní ochrany.

KASK byl založen v roce 2004, je to tedy relativně mladá společnost. Díky talentovanému týmu odborných techniků a partnerství s italskými předními výrobními závody prošel KASK v této krátké době obrovským a velmi úspěšným vývojem. Společnost KASK získala ceny jako ISPO a Eurobike.

Posláním společnosti KASK je udržovat dokonalou rovnováhu mezi technologickou dokonalostí, funkčností, bezpečností a atraktivním designem ve všech svých výrobcích. Tým vývojářů neustále zkoumá a hledá způsoby, jak překročit a ještě více zlepšit kvalitu přileb KASK. V současné době patří KASK mezi špičkové značky v oblasti sportu a osobní ochrany. I nadále je jejich cílem zachovávat nejvyšší standardy ve všech oblastech a zajistit tu nejvyšší kvalitu.

Chtějí zkrátka vyrábět ty nejlepší ochranné přilby pro ty nejnáročnější zákazníky.

Kromě vysoké kvality materiálů a jedinečného designu poskytují bezpečnostní přilby KASK sportovcům neocenitelnou svobodu, protože vědí, že jsou perfektně chráněni. Dokonale ergonomické přilby značky KASK byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly těm nejnáročnějším potřebám špičkových světových sportovců a proto zajišťují uživateli bezkonkurenční pohodlí i za těch nejnáročnějších podmínek.

Přilby KASK vděčí za své jedinečné vlastnosti dokonale promyšlenému a propracovanému strukturálnímu systému, který kombinuje nejvyšší úroveň ochrany s nejlehčí možnou hmotností přilby a zajišťuje tak pohodlí a bezpečnost pro svého uživatele.

Kvalita KASK je výsledkem mnoha pečlivě prováděných bezpečnostních testů a inovativních technologií, které jsou používány při navrhování přileb. Všechny výrobky KASK jsou 100% vyrobené v Itálii a prošly nejpřísnějšími testy bezpečnosti a kvality KASK CSD - ComfortSafetyDesign.

Firmě KASK se podařilo vyrobit dokonale pohodlné přilby v nepřehlédnutelném designu, bez náznaku kompromisu v otázce kvality a bezpečnosti.

 

Značka KASK je v našem sortimentu relativně krátce, ale velmi rychle si získala své příznivce. Helmy jsou neskutečně pohodlné, vnitřek z merino vlny má naprosto dokonalé funkční vlastnosti, design je dle našeho názoru naprosto top a co se týče bezpečnosti - špička.

KASK nabízí také možnost navrhnout si vlastní helmu, přesně podle vašich představ. Ať už chcete konkrétní barevnou kombinaci, ozdobné kamínky Swarovski nebo vlajku či logo. Konfigurátor na webových stránkách je uživatelsky velmi přívětivý a intuitivní a cenu vaší helmy vidíte hned.

Konfigurátor pro model Dogma 

Konfigurátor pro model Star Lady 

 

Hrdým ambasadorem značky KASK pro jezdectví je ikona drezurního ježdění - Carl Hester. K týmu KASK jezdců patří také jezdecké hvězdy jako Daniel Deusser, Lorenzo de Luca, nebo Dorothee Schneider.

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA HELEM KASK ZDE

 

Carl Hester

 

 

Daniel Deusser