Zavolejte nám (Po-So 9-20)

CASCO

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

Jedna z nejoblíbenějších značek jezdeckých helem v naší nabídce.

 

CASCO je rodinná společnost, která byla založena v roce 1989. Od samého začátku se soustředila na výrobu vysoce kvalitních produktů s neotřelým designem. Tato filozofie se ukázala jako účinná, protože CASCO se nyní řadí mezi přední výrobce na trhu v oblasti výroby špičkových přileb a brýlí. Intenzivně pracuje na nových řešeních, aby byly přilby co nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpružnější. Za inovace, které CASCO na trh helem přineslo, dostala firma řadu ocenění.

CASCO také chápe důležitost společenské odpovědnosti nad rámec samotného produktu. To zahrnuje vědomé rozhodnutí společnosti vyrábět všechny své výrobky v Evropě. Prodej a servis jsou spravovány z města Bretnig v Německu. Vývoj a výroba jsou soustředěny v Satu Mare.

To umožňuje CASCO garantovat vynikající kvalitu za všech okolností a dobré pracovní podmínky pro své zaměstnance. Všechny CASCO výrobky samozřejmě splňují evropské bezpečnostní normy a podléhají stálému sledování certifikovaných úřadů. CASCO je certifikováno podle ISO, což zajišťuje kontrolu kvality v každém kroku výroby.

Společnost také založila útulek pro zvířata přímo u závodu společnosti v Satu Mare, který je financován z vlastních peněz společnosti. CASCO také aktivně podporuje amatérské a profesionální sporty. Mnoho světových sportovců vložilo svou důvěru v CASCO - helmy a brýle této značky můžete potkat na olympijských hrách, mistrovstvích světa i evropských soutěžích a to v zimních sportech, cyklistice i jezdectví.

 

Mezi ambasadory značky CASCO v jezdeckém sportu patří jezdci jako Dorothee Schneider, Patrick Van der Meer, nebo Philipp Shober.

 

Jezdecké helmy této značky najdete v našem sortimentu již více než 20 let. Možná si pamatujete na jejich první modely Ecco a Youngster - kde na helmách Ecco sloužil k nastavení velikosti posuvný pásek, kdežto Youngster byl ten "lepší", protože se velikost nastavovala pomocí kolečka. Dvě velikosti, dvě barvy, na výběr z hladkého nebo semišového vrchního materiálu. Díky vyššímu střihu a široké vrstvě materiálu kolem hlavy jsme v nich všichni vypadali jako hříbky :) Ale byla to obrovská změna v komfortu nošení oproti starým helmám - CASCO přineslo nízkou hmotnost a velmi dobré odvětrání a zároveň vyšší bezpečnost, která vycházela ze zkušeností s výrobou helem pro cyklistiku a lyžování.

Během let se samozřejmě požadavky na jezdecké helmy měnily - jak na vzhled, tak na bezpečnost. Casco ale ve všech směrech drží krok s dobou, v oblasti bezpečnosti a komfortu pro jezdce je dokonce o krok napřed.

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA HELEM CASCO ZDE.