Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Vybíráme správné udidlo

Equiservis 16. 01. 2023 EQS videa

Váháte s výběrem udidla? Potřebuje Váš kůň specifické udidlo nebo mu jen chcete dopřát ten nejvyšší možný komfort? Poradíme Vám, jak se v široké nabídce udidel co nejlépe zorientovat.

V nabídce prodejen EQUISERVIS najdete širokou nabídku udidel. Jak z ní ale vybrat to správné právě pro Vašeho koně?

 

Který tvar a materiál je pro koně nejkomfortnější? Jaké udidlo lze použít jako první výukové udidlo pro mladého koně? Existují nějaké předepsané typy udidel pro jednotlivé disciplíny? Co znamená "roubík" a "pessoa"? Jak působí tzv. "golden wings"? A jaký rozdíl je mezi Auriganem a Sensoganem?

 

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v novém seriálu o udidlech! 

 

 

 

1. díl

V prvním díle Vám představíme základní typy udidel, použité materiály a poradíme Vám, jak vybrat správnou velikost udidla.

 

 

2. díl

Speciální tvar pro správné působení pomůcek, chuťově aktivní materiály a maximální komfort pro koně - to jsou udidla značky Sprenger! Podívejte se, co všechno Vám udidla této značky nabízí a nebo si je přijďte rovnou vyzkoušet.

 

 

3. díl

Renomovaná značka Stübben kromě sedel a kožených výrobků vyrábí také udidla. Řada Golden Wings, Easy Control a 2in1 nabízí hned několik odlišností a specialit v porovnání s ostatními výrobci. V následujícím videu Vám povíme, které to jsou.