Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Testujeme pro vás - kabát EQS Lux

Equiservis 16. 01. 2023 EQS videa

Bára Vojtková byla nadšena :)

Tentokrát testovala partnerská jezdkyně EQS týmu Bára Vojtková. Je to její první jezdecký kabát, takže byla opravdu nadšena z toho, že měla na vyjížďce v teple stehna, která jinak velmi rychle promrznou, i své pozadí :) 

 

Kabát EQS Lux pro nás vyrábí firma HKM (tento konkrétní kabát není aktuálně skladem, zase by se měl ale na zimu vrátit do nabídky) a prodáváme ho už druhý rok. Velice spokojeně kabát používá ke koním několik z nás, jedna kolegyně ho má i do civilu, můžeme tedy s klidným svědomím říci, že je to opravdu moc fajn kousek. A za velmi příznivou cenu!

 

Jedná se o velmi příjemný, přiměřeně teplý kabát, který má přední zapínání velmi dobře řešené, aby se v kabátě dalo pohodlně jezdit - je tam krátký zip, který při aktivnějším ježdění nepřekáží a nedře sedlo, a druhá vrstva je na druky. Tu si můžete zapnout pro větší tepelný komfort například na klidnější vyjížďce nebo při práci kolem koní.

 

Vzadu je dvojitý rozparek na druky, uvnitř límce je tenká kapuce, která je ideální pod jezdeckou helmu, kabát má také dvě vnější kapsy a uvnitř na levé straně náprsní kapsu na telefon. 

 

Kabát sice není nepromokavý, ale sněžení v chladném počasí vrchní materiál v pohodě vydrží, navíc díky tomu je docela prodyšný a po zpocení rychle uschne. Vyperete ho v pohodě v pračce na 40°C a po vyprání je zase jako nový :)

 

Barča pro vás natočila krátké video :