Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Stříhání koní

Equiservis 16. 01. 2023 EQS videa

Pokud se svým koněm pracujete také v zimě, je vhodné ho ostříhat. Proto další díly videoporadny věnujeme právě stříhání a stříhacím strojkům. Dozvíte se nejen jak postupovat při výběru strojku, nebo jak se o něj starat, ale zaměříme se i na samotné stříhání.

 

Jestliže jste se rozhodli svého koně ostříhat, stojí před vámi důležité rozhodnutí: Jaký zvolit střih? Existuje jich totiž celá řada a liší se svou využitelností a nutností koně dekovat. Možná ale mnohem více přemýšlíte o koupi vlastního strojku. Víte, který vám bude nejlépe vyhovovat? Jak s ním správně zacházet a jak se o něj starat?

 

Podívejte se na další díly EQUISERVIS videoporadny, kde vám představíme nejen stříhací strojky z naší nabídky a na co se při výběru strojku zaměřit, ale prozradíme vám, na co všechno byste měli myslet, když se rozhodnete svého koně ostříhat.

 

 

 

1. díl 

V prvním díle se dozvíte: kdy je vhodné začít se stříháním, jaký zvolit střih a jak se starat o ostříhaného koně.  

 

 

2. díl

Ve druhém díle se dozvíte, jak vybrat správný strojek, jaké příslušenství budete potřebovat, jak vybrat správné nože a další. Také si představíme strojky prémiové značky Heiniger. 

 

 

 

3.díl

Ve třetím díle se dozvíte, jak připravit stojek i koně na stříhání, na co si během stříhání dát pozor a na co nezapomenout, když máte hotovo. Uvidíte také, jak během samotného stříhání postupovat.