Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Péče o koně v létě

Equiservis 16. 01. 2023 EQS videa

Horké letní dny mohou Vašemu koni způsobit mnoho problémů. Díky naší video poradně zjistíte, jak před nimi můžete svého koně účinně chránit. Prostředků je celá řada, pojďme si je tedy představit.

 

EQUISERVIS ve spolupráci s EquiTV přináší v rámci oslav 25 let další novinku a tou jsou videa, která se zaměřují na aktuální nebo žádaná témata. Jako první jsme si pro Vás připravili sérii videí věnovanou problematice letního období, které je typické horkým počasím a dotěrným hmyzem, s čímž je spojena celá řada nepříjemností a problémů trápící Vašeho koně. Ale nic není neřešitelné, máme pro Vás hned několik rad a typů, díky kterým dokážete problémům Vašeho koně předejít nebo je alespoň zmírnit. Klíčem je vhodně zvolená péče na daný problém, výsledky Vás možná velmi mile překvapí.

 

 

 

1. díl

Nenechte si ujít první video na žhavé téma „REPELENTY“, které Vám může pomoci zvolit správný typ přípravku nebo se zorientovat v široké nabídce na trhu. V příštím díle se můžete těšit na video zaměřené na ochrannou a pečující kosmetiku, které je součástí série čtyř videí věnované problematice letního období.

 

  

2. díl

Přinášíme druhé video z dílny Equiservis a EquiTV, jenž tematicky navazuje na první video zaměřené na repelenty. Nyní se s námi podívejte na OCHRANNÉ A PEČUJÍCÍ PŘÍPRAVKY, které mohou zmírnit již probíhající problémy spojené s letním obdobím.

 

 

3. díl

Třetí díl Equiservis video poradny Vám ukáže, jak koně na výběhu ochránit pomocí MASKY nebo SÍŤOVÉ DEKY a tím pobyt na výběhu v letních měsících zpříjemnit.

 

 

4. díl

V tomto vydání Equiservis video poradny se dozvíte důležité informace o KRMNÝCH DOPLNCÍCH A PÉČI O KOPYTA. Letní období je pro koně extrémně náročné i v těchto ohledech a naše rady Vám budou jistě užitečné. Tímto končí série videí věnovaná problematice letního období, nemusíte mít však obavy, video seriál Equiservis pokračuje a již nyní se můžete těšit na další díl věnovaný UDIDLŮM.

1.