Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Dekování od A do Z

Equiservis 16. 01. 2023 EQS videa

Nejste si jisti s výběrem vhodné deky? Zvažujete zda koně dekovat či nikoliv? Nevíte, jaký střih bude vhodný pro Vašeho koně a neorientujete se ve velmi široké nabídce různých typů dek? Poradíme Vám od A do Z!

EQUISERVIS nabízí největší skladovou zásobu dek a nejširší výběr. Největší přidanou hodnotou jsou dlouholeté zkušenosti, díky kterým Vám poradíme, jaká deka bude vhodná právě pro Vašeho koně.

 

Jak správně dekovat? Jak vybrat vhodnou velikost? Bez kterých dek se při dekování neobejdete? Jak koni nenarušit termoregulační systém? Mohu použít výběhovou deku i do stáje? Jak správně o deku pečovat? Jaké jsou špičkové deky z hlediska střihu a pohodlí pro koně? K čemu slouží podšívka StayDry?…

 

Nejen na tyto otázky Vám v novém seriálu odpovíme a poskytneme Vám ucelený přehled v oblasti dekování!

 

 

1. díl

 

 

2. díl

Ve druhém díle si řekneme základní rozdělení dek a blíže si popíšeme deky stájové a výběhové.

 

 

3. díl 

Ve třetím díle si představíme deky odpocovací včetně možností jejich využití, dále deky bederních a jezdecké.

 

 

4. díl

Ve čtvrtém díle si představíme deky síťované, kde se dozvíte o možnostech jejich využití nejen proti dotěrnému hmyzu. Také Vám ukážeme deky terapeutické, které jsou vhodným řešením nejen při obtížích, ale také pokud chcete svému koni dopřát zvýšený komfort.

 

 

5. díl

V pátém díle jsme si pro Vás připravili představení prémiové značky HORSEWARE, která je výjimečná svou špičkovou kvalitou a celou řadou jedinečných systémů. TOP nabídka z dekového sortimentu se skrývá právě pod touto značkou.

 

 

6. díl

Šestý díl šestidílné série "Dekování od A do Z" je věnován velmi oblíbené prémiové značce dek BUCAS. Dozvíte se o jednotlivých řadách, jedinečném systému StayDry a dalších zajímavostech této irské značky.