Zavolejte nám (Po-So 9-20)

EQS pojízdná prodejna vyráží na ČSP do Zduchovic

Equiservis 30. 04. 2024 AKTUÁLNĚ

 

ČSP ZDUCHOVICE 23.5.- 26.5.2024

Naše pojízdná prodejna vyráží na další kolo Českého skokového poháru do Zduchovic.

Stavte se za námi prohlédnout si novinky, vybavte sebe i svého koně na závody i na trénink, nebo si prostě jen udělejte radost kouskem z jarních kolekcí od svých oblíbených značek jako např. Vestrum, Cavalleria Toscana, Samshield, Tommy Hilfiger, Kentucky, Spooks či Pikeur.

 Těšíme se na vás od čtvrtka 23.5. do neděle 26.5. 2024!

·        CWD - coming soon 

·        Závodní vychytávky a terapeutické produkty

·        Prezentace nové značky Maximilian Equestrian 

·        Testování sedel a soutěž

·        Exkluzivní závodní slevy na prémiové značky

 

TESTOVÁNÍ SEDEL PŘÍMO NA ZÁVODECH

Po celou dobu vám bude k dispozici náš sedlový specialista i testovací modely těch nejlepších sedel od značek Prestige, Renaissance a Kentaur.

Stavte se za námi, zamluvte si svůj vysněný testovací model a vyzkoušejte si jej na opracovišti nebo přímo na parkuru. S naším sedlovým specialistou si také můžete přijít popovídat o problematice pasování sedel, domluvit si kontrolu sedla přímo na závodech, nebo společně naplánovat návštěvu u vás ve stáji.

SEDLO RUBINO +  SOUTĚŽ "VYHRAJTE DVANÁCTKU"

Využijte jedinečné příležitosti si zdarma otestovat nové skokové sedlo Rubino, revoluční novinku od Prestige. Jeden vylosovaný účastník testování získá 12% slevu na koupi sedla Rubino a karton piva Pilsner Urquell 12 %.

 

Díky své geometrii, technologii X-Technology s vstřikovanými membránami a patentovaným systémem Adaptive System je AS-X kostra schopna plně kopírovat pohyby koně a nabídnout jezdci maximální pohodlí a stabilitu. 

Výjimečnost AS-X kostry spočívá v kombinaci dvou technologií:

  • Adaptive System je jediným systémem tlumení nárazů, který umožňuje kostře axiální i laterální pohyb.

  • X-Technology je speciální úprava sedací části kostry, kde jsou vstřikované membrány, které výrazně tlumí nárazy a zvyšují tak komfort jezdce i koně.

Jedná se o skutečnou revoluci v oblasti komfortu koně a volnosti jeho pohybu - patentovaná kostra se speciálním pohyblivým dílem, díky němuž se přední část kostry zcela přizpůsobí pohybu koňské lopatky.  To přináší koni maximální komfort v oblasti kontaktu lopatky a kostry sedla a umožňuje mu prostornější a uvolněnější pohyb. Zároveň je dokonale stabilizovaná zadní část sedla, což zajišťuje maximální pohodlí, kontakt a stabilitu také jezdci.

 

Potřebujete něco přivézt? To není žádný problém! Volejte, pište, objednávejte :)

U objednávek přes e-shop prosím napište do poznámky, že si přejete zboží doručit na závody na ČSP Zduchovice.