Zavolejte nám (Po-So 9-20)
Popis a parametry
Napařovač sena NUVEQ Summit Pro
Napařovač sena…
94 995 Kč

Popis produktu

Společnost FS animal health je na německém trhu lídrem ve znalostech, pokud jde o napařování sena. Na základě těchto znalostí nyní společnost FS vyvinula napařovač sena NUVEQ®, který spojuje výhody všech zařízení, která jsou na trhu v současné době k dispozici. Výsledkem je zdravější seno a méně respiračních onemocnění.

S napařovačem sena NUVEQ® uděláte pro svého koně to nejlepší. Zapomeňte na namáčení a další kompromisy. Jednoduché a pohodlné napařování dokonale bojuje proti bakteriím, sporám a prachu. Díky tomu zůstane váš kůň v perfektní kondici a fit. 

Napařovač sena NUVEQ® zabíjí 99 % bakterií a spor a váže na sebe respirabilní prachové částice. Napařovač vytváří páru během prvních 2 minut, díky tomu je to nejrychlejší způsob napařování sena. Má 16litrovou nádobu na vodu, do které lze vodu nalévat i v průběhu napařování. Hladina vody v nádobě je snadno viditelná. Napařovač se automaticky vypne při nedostatku vody a nemusíte se starat o to, že se přehřeje. Také je snadno udržovatelný a vodní kámen vůbec nemusíte řešit.

Kapacita sena u napařovače NUVEQ Summit Pro je 30 - 35 kg, doba napařování je 60 minut a spotřeba vody je zhruba 8 litrů na cyklus. 

Výhody napařovače NUVEQ®

  • 1 - Odolná konstrukce. Napařovač je konstruován tak, aby vydržel nástrahy života ve stáji a zachoval si svou integritu i když do něj strčí kůň nebo při častém a náročném používání. Díky dvouplášťové, tepelně izolované konstrukci napařovač sena bez námahy dosahuje a udržuje optimální teplotu potřebnou pro důkladné napaření sena. 
  • 2 - Prevence proti přehřátí. Napařovač sena je navržen tak, aby zabraňoval přehřátí, přestane napařovat, jakmile dojde voda. 
  • 3 - Rychlý ohřev. Napařovač NUVEQ se rychle zahřívá díky účinnému systému ohřevu vody, což zkracuje dobu čekání a urychluje proces napařování.
  • 4 - Rovnoměrné napařování. Díky 360° napařovacímu systému je každý centimetr sena rovnoměrně napařen, čímž se eliminují studená místa a seno je důkladně napařené.
  • 5 - Všestranná kompatibilita. Box je optimálně navržen tak, aby se do něj vešly různé druhy sena, což zajišťuje všestranné použití, ať už napařujete hranaté balíky, sítě nebo volně ložené seno.
  • 6 - Snadné čištění.  Box stačí jen jednoduše vypláchnout hadicí a údržba je rychlá a nenáročná.
  • 7 - Účinná péče o zdraví. Řešte příčinu dýchacích potíží účinným napařováním sena, které nabízí proaktivní přístup k podpoře zdraví a pohody koní.

Rozměry: výška 98 cm x šířka 160 cm x délka 94 cm

Hmotnost: 73kg

Obsah: 1 x parní box na seno Summit, 1 x parní generátor, 1 x samostatná nádrž na vodu.

Zobrazit celý popis

Související produkty