Novinka
Doprava zdarma
Deka  Horseware Dry Liner
Deka Horseware Dry Liner

Deka Horseware Dry Liner

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2266836000

Vaše cena:

2 795

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Deka Horseware® Dry Liner 50 gramů Light

 

Rychle a účinně suší zpocené koně - šetří váš čas a námahu.

 

Je navržena, abyste po tréninku nemuseli používat samostatnou odpocovací deku. Tuto deku připevníte pod stájovou či výběhovou deku Horseware® a ta se následně postará o dosušení koně, ten si zatím již může užívat čas strávený ve výběhu.

Už žádné další čekání, než kůň kompletně uschne, abyste ho mohli převléknout a mít tak klid na duši a kůň naprosté pohodlí.

 

Deka se skládá z důmyslné konstrukce třívrstvé tkaniny. Ta vytváří dokonalé podmínky pro vynikající odpařování vlhkosti a pomáhá tak sušit vašeho koně, i když na sobě svou deku, aniž by se uvnitř deky vytvářelo vlhké prostředí.

 

Vrstva 1: ultrajemný polar fleece odvádějící vlhkost podporuje přirozenou schopnost koní odvádět vlhkost od pokožky a zároveň poskytuje maximální pohodlí.

 

Vrstva 2: Uprostřed je navrstveno 50 g vysoko loftového vlákna, které pomáhá odvádět vlhkost vytvořenou tělesným teplem koně dále od těla, čímž napomáhá odpařování vlhkosti a udržuje koně v teple.

 

Vrstva 3: Vrchní vrstva se skládá z 3D "airmesh" pro lepší cirkulaci vzduchu, která zajišťuje větší vzdušný prostor v konstrukci tkaniny, udržuje teplo a dále napomáhá odpařování vlhkosti, čímž zabraňuje vlhnutí vnější deky nebo pocitu chladu u vašeho koně.

 

 

Materiál: 3D Air Mesh, 100% polyester, mikrovlákno fleece

 

Barva: modrá

Velikosti: 145, 155cm

 

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg