Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Vybavení dle vlastního designu

Equiservis 16. 01. 2023 EQS články a tipy

Navrhněte si svou sadu snů! Podsedlová dečka, čabraka na uši či deka ve vašich týmových barvách - to vše pro vás zajistíme.

Pokud patříte k těm, kteří nechtějí splývat s davem, pak právě pro vás je možnost personalizace vašeho jezdeckého vybavení jako dělaná.

 

Deky, čabraky i dečky pod sedlo s barevnými lemy podle vašeho přání, vše dokonale sladěné a naprosto jedinečné. Značky jako Eskadon, Equiline, Equest vám vyrobí deku, dečku i čabraku na uši v designu, který si sami navrhnete.

 

 

Jezdecká helma sladěná s botami a sakem? Žádný problém! DeNiro, Kep, Kask, Samshield i Equiline – ti všichni nabízejí možnost sestavit si vlastní originál.

 

 

Dečka, čabraka a deka na koně – svou vysněnou sadu si můžete navrhnout od Equiline, Eskadron a Equest. Možnost personalizace je pouze u vybraných modelů. Equiline a Eskadron mají na svých webových stránkách konfigurátor, kde si můžete vybraný produkt sestavit podle vašich představ a podívat se na jeho finální podobu.

 

 

Vzhledem k odchylkám v zobrazení barev na různých monitorech vždy doporučujeme navštívit některou z našich poboček, kde jsou k dispozici vzorníky, a uvidíte tak všechny barvy v reálu.

 

Toužíte-li po závodní plachtě na box či uzávěru na box se jménem Vaším či Vašeho koně, ani to není problém. Stačí si vybrat plachtu a kontaktovat nás se svým požadavkem. Ceny za potisk plachet se pohybují od 300 Kč až do 2000 Kč - vše závisí na velikosti a složitosti potisku.

U Equiline si můžete navrhnout i plachtu na box sladěnou se zbytkem vybavení :)

 

 

Oblíbený a moc hezký dárek k narozeninám či Vánocům je vyšitá deka či dečka se jménem či věnováním. Stačí si vybrat deku, dohodnout písmo a barvu výšivky a je hotovo.

 

ODKAZY NA KONFIGURÁTORY/KATALOGY: 

Equest - listovací on-line katalog s kompletní nabídkou a cenami

KASK Dogma

KASK Star Lady

KEP 

Samshield

 

Pro podrobnější nabídku kompletních služeb nás neváhejte kontaktovat.