Zavolejte nám (Po-So 9-20)

BEMER

NAKUPUJTE ZDE

 

Jezdec by určitě udělal všechno pro šťastného koně, který je zdravý, zotavený a uvolněný. A výrobky BEMER zde mohou hodně pomoci.

Produkty BEMER Horse byly vyvinuty profesionálními jezdci pro koně a zvládnou mnohem více než pouze život na 'farmě poníků'. Optimální aplikační moduly a chytré detaily, snadná obsluha a maximální kvalita. Vašemu koni se bude líbit. A vy si ho zamilujete také. Úspěch si ho zamiluje.

Vše, po čem srdce koně touží = Bemer Horse set

Připraveni na novou éru ježdění na koni? S BEMER Horse-Set otevíráte novou kapitolu v péči o koně. Inovativní aplikace může ovlivňovat parasympatické procesy v organismu a tak podporovat regeneraci a relaxaci.⁽¹⁾⁽⁵⁾⁽⁶⁾ Může dosáhnout zlepšení uvolnění - předpoklad pro optimální trénink.⁽¹⁾⁽⁵⁾⁽⁶⁾

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE
 

Máte-li zájem o více informací, představení jednotlivých produktů či cenovou nabídku, kontaktujte naši BEMER KOORDINÁTORKU na tel. 722 989 745 nebo na e-mailu bemer@equiservis.cz 

 

O společnosti BEMER Int. AG//

BEMER Int. AG byla založena v roce 1998 a je mezinárodně působící společností v oblasti zdravotnictví. Podnik se sídlem v lichtenštejnském Triesenu vyvíjí certifikované technologie v oblasti lékařské techniky a vynalezl cévní fyzioterapii BEMER®.

Základní kompetence podniku spočívá ve výzkumu a vývoji high-tech řešení fyzioterapie při poruchách mikrocirkulace. Aplikační přístroje byly vyvinuty jak pro denní nasazení v profesionální oblasti, tak pro domácí použití.

Společnost BEMER Int. AG nabízí systémy přístrojů pro oblast humánní i veterinární medicíny.

 

 

1 Dai, F., Dalla Costa, E., Giordano, A., Heinzl, E., Giongo, P., Pagnozzi, G., Cannas, S., Minozzi, G., Minero, M. (2016). Účinky fyzikální cévní terapie BEMER u koní v době tréninku. Randomizovaná, kontrolovaná, dvojitě zaslepená studie (publikováno). Miláno: Fakulta veterinární medicíny, Univerzita Miláno. // 2 Genn, Dr. H. J. (2017). Účinky fyzikální cévní terapie BEMER na chování koní před operací a po operaci (observační studie). Steinfeld: Pferdeklinik (Koňská klinika) Mühlen. // 3 Brandenberger, Dr. O., Kalinowskiy, A., Körner J., Genn, Dr. H. J., Leser, Dr. S. (2021). Vliv terapie bio-elektro-magnetickou energií (BEMER) pro koně na kardiopulmonální funkce a kvalitu zotavení po izofluranové anestezii u 100 koní, kterým byla provedena pars-plana vitrektomie. Veterinary Surgery, Juli 08-10, 7. doi: 10.1111/vsu.13672 // 4 Genn, Dr. H. J. & Kools, B. (2021). Použití terapie BEMER na sexuální chování (libido) plemenných hřebců (observační studie). Steinfeld: Chovná stanice Schockenmöhle a Koňská klinika Mühlen. // 5 Frisbie, D., King, M. & Seabaugh, K. (2022). Effects of a Bio-Electromagnetic Energy Regulation Blanket on Thoracolumbar Epaxial Muscle Pain in Horses. Journal of Equine Veterinary Science, doi: https://doi.org/10.1016/j.jevs.2022.103869 // 6 Placebo-kontrollierte Doppelblind-Studie mit 24 Pferden in Deutschland und Italien, 2017 durchgeführt von der Universität Mailand (Dept. of Veterinary Medicine) und dem HCCG (Horse Competence Center Germany).

V nabídce je 0 produktů - filtrujte výsledky přesně dle Vašich požadavků.

Zobrazujeme 1-0 z 0 produktů

| 1|
V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.