Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Udidlo Trust Sweet Iron Hackamore Combi Short Elliptical

Není dostupné
6 995 Kč 5 781 Kč bez DPH
Kód produktu: 1681340400
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Udidlo Trust Sweet Iron Hackamore Combi Short Elliptical
Udidlo Trust Sweet…
6 995 Kč

Popis produktu

Udidlo Trust Sweet Iron Hackamore Combi Short Elliptical

 

Toto speciální udidlo je kombinací hackamore a normálního udidla. Pákový efekt vyvíjí současně tlak na nos, bradu a v tlamě koně. Čím delší je páková část, tím silnější udidlo efekt. Udidlo je vhodné pro dopředné a hůře zvladatelné koně.

Udítko je 2x lomené.

 

Sweet iron (doslova sladké železo) je typ oceli, ze které je udidlo vyrobeno, snadno rozpoznatelnou modrou barvu. Sweet Iron rezaví, když se dostane do kontaktu s vlhkostí (vzduchu), povrch rzi chutná sladce a přirozeně stimuluje slinění. To následně podpoří lepší přijímání udidla. Proces rezavění (oxidace) mění modrou barvu udidla na hnědošedou/stříbrnou barvu. To je požadovaný efekt. Pokud udidlo delší dobu nepoužíváte, objeví se oranžovohnědá rez. Jednoduše ji odstraňte otřením vlhkým hadříkem.

 

Udidla jsou ručně vyráběna v Holandsku - všechna udidla jsou navržena, vyvíjena a vyrobena v Holandsku. Každý den tým technických profesionálů sestavuje a vyrábí udidla Trust s maximální péčí a vyrábí je z nejkvalitnějších materiálů. Standardy a kontrola kvality jsou velmi přísné a vysoké.

 

Udidla mají anatomický tvar - v Trust neustále zohledňují rovnováhu mezi tvarem, materiálem a hmotností. Díky lehkému zakřivení udidla lépe a příjemněji sedí v koňské hubě. Anatomický tvar i lépe rozkládá tlak.

 

Velikost: 13,5 cm.

Zobrazit celý popis