Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Terapeutická maska Back On Track Spirit

Není dostupné
2 995 Kč 2 475 Kč bez DPH
Kód produktu: P52076
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Terapeutická maska Back On Track Spirit
Terapeutická maska…
2 995 Kč

Popis produktu

Terapeutická maska Back On Track Spirit s ušima se používá pro svůj uklidňující účinek a může pomoci snížit stres a uklidnit neklidného koně. Je elegantní, v černé barvě, přizpůsobí se hlavě koně. Všechny švy jsou elastické pro maximální pohodlí a dokonalé přizpůsobení. Zapíná se pomocí dvou pásků na suchý zip pod čelistí. Díky pružnosti materiálu padne většině koní. Výrobce u této masky neuvádí nutnost nasazení delší dobu před ježděním, avšak záleží na konkrétním koni, pro některé by to mohlo být přínosem.

Welltex® technologie pomáhá lidem i zvířatům dosáhnout aktivnějšího a pohodlnějšího života. Vlákna jsou obohacena o keramické částice, které jsou schopné odrážet vyzařované tělesné teplo zpět k tělu. Tyto částice nelze praním odstranit, a proto produkty zůstávají funkční po dlouhou dobu. Infračervené záření, které je odráženo zpět k tělu proniká hluboko do tkání. Zvýšený krevní oběh ve tkáních uvolňuje svalové napětí a posiluje tělu vlastní schopnost snižovat záněty a hojit zranění. Tkanina je prodyšná, aby teplo nebylo zachyceno ani izolováno. Všechny produkty s Welltex® technologií je doporučeno výrobcem začít používat pozvolna, aby si tělo mohlo zvyknout. 

Použití Back on Track výrobků: Výrobce doporučuje minimálně 3 dny pro navyknutí na výrobky až do 4 hodin denně. Pokud budete cítit bolest v této počáteční fázi, potom snižte dobu působení tak, aby Vám to bylo příjemné a navyšujte pomaleji. Poté doporučuje použití každý den na minimálně 8 hodin. Je doporučeno produkty používat alespoň 20 dní  intenzivně před hodnocením výsledků. 

Použití Back on Track výrobků jako prevence: Prevence zranění a zdravotních potíží je velice důležitá pro lidi, koně i psy a bohužel u nás velmi podceňovaná. Používejte 1 den před zátěží a 2 dny po. Pro zahřívání pro tréninky, používejte 1-2 hodiny před a 2-4 hodiny po námaze.

TIP výrobce: Pokud máte někdy pocit, že při dlouhodobém používání již necítíte vzrůstající efekt, dejte si týden pauzu od výrobků a potom začněte znova. Většinou nastartujete aktivnější efekt. Toto lze pravidelně opakovat, ale není to nutnost.

Výrobky Back on Track nejsou léčivo nebo zdravotnický výrobek a je vždy doporučeno konzultovat použití s lékařem nebo veterinářem. Výrobky se nesmějí používat v průběhu těhotenství a březosti.

Pokyny k péči: Všechny produkty Back on Track fungují nejlépe, když jsou udržovány v čistotě. Vždy dodržujte pokyny pro praní uvedené na štítku produktu. Prací prostředky (zejména na sportovní oblečení) mohou obsahovat činidla chlorid hlinitý, enzymy, stříbro a citrín. Tyto látky mohou ovlivnit strukturu minerálů Welltex® a jejich výkonnost.

Zobrazit celý popis

Související produkty