Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Equiservis PINK STAMPEDE 2023

Equiservis 18. 08. 2023 AKTUÁLNĚ

Máte již plány na poslední srpnový víkend? Máme pro Vás skvělý TIP! EQUISERVIS PINK STAMPEDE 2023! 

O víkendu 26. - 27. 8. 2023 od 9:00 hodin se ve westernovém městečku na Halter Valley (v Dnešicích u Plzně) koná v pořadí již páté kolo závodů v rámci seriálu PRORODEO TOUR 2023. Tentokrát se ovšem bude jednat o kolo společnosti EQUISERVIS, které se stejně jako v loňském roce spojí s velmi oblíbeným a vyhledáváným "růžovým" kolem PINK STAMPEDE 2023!

Co to znamená? Nejen báječnou podívanou na cowboys&cowgirls a jejich americké koně v aréně při soutěžích, které Vám vlijí adrenalin do žil, ale také tématickou hudbu, dobré jídlo a pití!

Celá akce bude probíhat ve znamení růžové barvy na podporu boje proti rakovině prsu. Pořadatelé, jezdci, koně, návštěvníci, psi... jednoduše všichni budou oblečeni v růžové, aby vyjádřili svou podporu v boji proti rakovině. Připojíte se k nám i Vy? Oblékněte se do růžové a vyražte fandit do westernového městečka Halter Valley v Dnešicích u Plzně.

EQUISERVIS jako hrdý partner seriálu PRORODEO Tour 2023 bude u toho!

Závodit se bude o spoustu krásných cen!

EQUISERVIS věnuje do soutěží věcné ceny pro 1. - 3. místo napříč všemi disciplínami.

Mezi ně patří např. odpocovací deky na koně, vesty, basebalové čepice a sady ohlávek s vodítkem. Věcné ceny budou opatřeny výšivkou EQUISERVIS&PINK STAMPEDE a budou pro jezdce krásnou vzpomínkou na růžové kolo Equiservis PINK STAMPEDE 2023. Každý startující jezdec navíc obdrží poukázku se slevou 20% na nákup zboží v prodejnách EQUISERVIS.

Přejeme všem účastníkům úspěšný průběh závodů a budeme se těšit v sobotu na Halter Valley!

O PRORODEO CZECH ASSOCIATION

Pro Rodeo Czech Association (PRCzA), se sídlem v Dnešicích na ranči Halter Valley bylo založeno roku 2010. Je označováno za nejvyšší organizační složku pro jezdecký sport ve westernových dobytkářských a rychlostních disciplínách. Je uznávaným lídrem v poloprofesionálním rodeu, jehož disciplíny díky vynaloženému úsilí a široké osvětě získávají na popularitě. V zájmu PRCzA je rozšíření aktivit do celé Evropy, přičemž Česká republika nadále zůstaná tradičním operačním centrem. 

https://www.prorodeo.cz

FOTO: Jan Karbusický / Karel Pešek / František Malý (vypůjčeno z archivu PRORODEO)