Novinka
Doprava zdarma
Jezdecké boty PARLANTI Passion KK Buffalo
Jezdecké boty PARLANTI Passion KK Buffalo

Jezdecké boty PARLANTI Passion KK Buffalo

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

7731902000

Vaše cena:

od 17 400

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Vysoké jezdecké boty od renomovaného italského výrobce bot Parlanti. Boty jsou vyrobeny z extra trvanlivé 'buffalo' kůže, jsou vysoce komfortní a lehké, mají vsazený přední/zadní elastický díl a vysoce komfortní provedení podrážky. Ta je lepená a zároveň přišitá, vyrobena speciální technologií B-Flex s gelovou tlumící vrstvou, jsou vybaveny ochrannou krytkou na zip a zarážkami na ostruhy, ozdobeny odznáčkem Parlanti Passion. Doporučujeme pro profi jezdce! Barva černá.

 

Podrážka Michelin

Podrážka od Michelinu je vysoce technická 100% gumová podrážka navržená tak, abyste vždy dosáhli těch nejlepších výkonů. Je pružná a pohodlná, dokonale kombinuje vlastnosti lehkosti, přilnavosti a mimořádné pevnosti.

 

Elastické díly - přední i zadní

Extrémní měkkost a pružnost pravé buvolí kůže v kombinaci s dvojitým předním a zadním elastickým dílem umožňují, aby bota skvěle obepnula nohu. Dokonalá opora, která se promítá do větší celkové citlivosti.

 

Anatomický tvar
Moderní, ale elegantní tvar se dokonale přizpůsobuje anatomii jezdce. Gelová stélka zajišťuje maximální stabilitu v každé situaci. Bezpochyby jedna z nejpohodlnějších bot, jaká kdy byla vyrobena.

 

novy-projekt---2022-01-31t134059.649.jpg


Společnost Stivaleria Parlanti byla založena v Římě v roce 1987 a okamžitě se stala předním výrobcem jezdeckých bot na zakázku. Všechny výrobky jsou výsledkem pečlivého řemeslného zpracování, které odráží vášeň a studium, jež oživují továrnu Parlanti již více než třicet let. Neustálý technologický výzkum, starobylé řemeslo v neustálém stylistickém vývoji.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

 

Ariat

 

Označení velikosti bot značky Ariat se řídí originálním označením UK velikosti od výrobce. Níže naleznete tabulky odpovídajích hodnot na americké (US) a evropské číslování (EU) používané v České republice.

 

ariat_m.jpg

 

ariat_w.jpg

 

ariat_k.jpg

  

   palisade-tabulka.jpg

 

ascent-tall-tabulka.jpg

  

 

DE NIRO

 

Níže je tabulka pro standardně vyráběné velikosti vysokých jezdeckých bot DeNiro. První tabulka jsou boty nízké, označené u výrobce C, další jsou střední-nízké, označené u výrobce MC, dále střední-vysoké MA, poslední jsou A, což jsou boty pro vysokou holeň.

První řádek tabulky je velikost chodidla, pod ní je vždy kombinace tří čísel, která označuje výšku (měřeno vzadu, od země po koleno)/obvod nohy pod kolenem/obvod lýtka v nejširším místě.

Při výběru bot je samozřejmě tabulka užitečným vodítkem, nicméně vždy je lepší boty vyzkoušet přímo v prodejně. 

 

deniro-velikostni-tabulka.jpg

 

 

HKM Sevilla, HKM Sevilla dětské a HKM Valencia

 

Boty HKM Sevilla a Valencia jsou označeny třemi číslicemi: velikost boty - výška - šířka. U označení velikosti je někdy ještě písmeno - je to pomocné označení které nám říká, o jakou verzi se jedná - STD je standardní, N je "narrow", takže úzké a vysoké, W je "wide", takže širší a kratší.

 

 

tabulka_sevilla_std.jpg            sevilla_tabulka_n.jpg

 

tabulka_sevilla_deti.jpg          tabulka-valencia-detske.jpg

    CASSINI Crook/Laura/Caipirinha/Tristan 

 

Vysoké boty Cassini jsou kromě velikosti chodidla označeny také dvěma velikostmi - výškou holeně, která se měří vzadu, od země kousek pod koleno - rozměr A, a obvodem lýtka v jeho nejširším místě - rozměr B. Cassini má 8 velikostních tabulek podle toho, jestli se jedná o boty nižší/vyšší/širší...Je tedy z čeho vybírat. Cassini boty máme pouze v tabulkových velikostech, není možné nechat je vyrobit na míru. Tabulkových rozměrů je ale hodně a snažíme se mít jich co nejvíce skladem. Rozměr který nemáme, ale nachází se v tabulce, není problém objednat. Čekací doba však může být velmi dlouhá, boty nám chodí jen několikrát do roka. 

 

 tabulka-cassini-vysoke.jpg

  CASSINI Star - dětské boty

 

Dětské vysoké boty Cassini Star jsou označeny velikostí chodila a dvěma rozměry - výškou holeně (A) a obvodem lýtka (B).

 

tabulka-cassini-star.jpg