Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Jezdecké boty DeNiro Ottaviano Fashion SWA BlackStar

Není dostupné
29 990 Kč 24 785 Kč bez DPH
Kód produktu: P40561
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Jezdecké boty DeNiro Ottaviano Fashion SWA BlackStar
Jezdecké boty…
29 990 Kč

Popis produktu

Špičkové vysoké jezdecké boty od značky De Niro.

Charakteristickým znakem této značky je pozornost věnovaná detailům, použití těch nejkvalitnějších kůží a cit pro inovace. Právě z tohoto důvodu jsou všechny možnosti, technické i stylové, navrženy tak, aby spojovaly eleganci a luxus s pohodlím a výkonem. Jsou odborně ručně vyráběny v Casaranu v Itálii zkušenými řemeslníky, kteří jsou ponořeni do hrdé tradice výroby obuvi.

Jezdecké boty De Niro Ottaviano jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a pevné telecí kůže. Tato kůže spolu s perfektní povrchovou úpravou a hranatou špičkou dodává exkluzivní vzhled. Vnitřní podšívka je vyrobena z teletiny pro větší pohodlí. Disponují měkkou vnější i vnitřní stranou pro větší kontakt s koněm. Jsou vybaveny zipem vzadu, který je zakončen koženým chráničem zipu proti poškození (horním i spodním) a zarážkou pro fixaci ostruh proti pohybu. Disponují kvalitní vibramovou podrážkou. Zdobeny jsou lesklým povrchem a kamínkovým topem s motivem hvězdy. 

 

Materiál: Vysoce kvalitní telecí kůže a podšívka z přírodní teletiny.


Pokyny k péči: Boty je nejdříve potřeba vyčistit sedlovým mýdlem, zbavit je důkladně všech nečistot, nechat uschnout a poté je nezbytné kůži namazat. Ale opravdu až když je suchá! Pravidelné mazání speciálními prostředky kůži změkčuje, takže je pružnější a nepraská a zároveň ji impregnuje, takže je výrazně odolnější vůči vlhkosti a také vůči koňskému potu, který je velmi agresivní. Důležité je také  jak a v jakém prostředí je skladujete, když je zrovna nepoužíváte. Skladujte je v  suchu, v uzavřené tašce a nevystavujte je vysokým teplotám. Vždy je ukládejte vyčištěné a suché, vyplněné speciálními výztuhami, které zabrání zborcení a lámání v oblasti kotníku. Nezapomínejte na zip! Zuby zipu musí být perfektně čisté, jinak dojde velmi snadno k poškození zipu. Stačí zip pravidelně očistit malým kartáčkem. Pro čištění a ošetření  můžete použít Zippspray.

Zobrazit celý popis

Parametry

Šněrování Zip
Guma u zipu Ne

Související produkty