Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Jezdecká ochranná helma Samshield Ultra Fine Rock VG1

Není dostupné
32 995 Kč 27 269 Kč bez DPH
Kód produktu: 7837009100
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Jezdecká ochranná helma Samshield Ultra Fine Rock VG1
Jezdecká ochranná…
32 995 Kč

Popis produktu

Jezdecká ochranná Helma Samshield Ultra Fine Rock

Vnější skořepina helmy je vyrobena z polykarbonátu, což je materiál používaný mimo jiné pro špičkové motocyklové přilby. Je pokryta matným nátěrem proti poškrábání. Vnitřní část je vyrobena z polystyrenu s variabilní hustotou zajišťující lepší rozptyl energie vzniklé při nárazu. Vnitřek pokrývá komfortní pěna, typ s „tvarovou pamětí“, zajišťující stálou tloušťku v průběhu let používání. Tato vnitřní komfortní pěna (polstrování) je vyjímatelná, lze ji tedy libovolně prát, abyste mohli neustále nosit čistou a vonící helmu. Eliminuje všechna rizika převrácení přilby v případě prudkého pohybu. Vybavená předním přívodem vzduchu, poskytuje výjimečnou ventilaci. Čerstvý vzduch je odváděn z předního vstupu do zadních extraktorů kolem komfortní pěny, která zabraňuje pocení. Tento systém generuje silné vnitřní proudění vzduchu bez nutnosti viditelných a nevzhledných otvorů pro přívod vzduchu: jezdecká elegance je zachována, aniž by byly omezeny technicky důležité aspekty a pohodlí.

Ultra FIne Rock je krásně zdobená miniaturními kamínky ve skutečně velkém množství, což z helmy dělá velmi elegantní a neobvyklý kousek, se kterým zazáříte při jakékoliv disciplíně. S logem Samshield umístěným přímo uprostřed zdobného pásu vepředu na helmě.

Pokyny k péči: Polstrování helmy lze prát v pračce na 30°C. Vnější část lze otřít vlhkým hadříkem.

Jezdecká helma splňující aktuální předpis VG1, Dbejte na výběr správné velikosti, správné nastavení fixačních řemínků. V případě pádu je nutno helmu vyřadit z používání. Jednorázová absorpce nárazu.

Při objednávání helmy přes e-shop prosíme o uvedení do poznámky, jakou velikost vnitřního polstrování potřebujete. Děkujeme.

Zobrazit celý popis

Parametry

Nastavitelnost helmy Nenastavitelná