Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Jezdecká helma Samshield MissShield Crystal Fabric SW

Není dostupné
17 395 Kč 14 376 Kč bez DPH
Kód produktu: 7837009400
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Jezdecká helma Samshield MissShield Crystal Fabric SW
Jezdecká helma…
17 395 Kč

Popis produktu

Jezdecká ochranná helma Samshield MissShield Crystal Fabric SW. Je zdobena nádherně se třpytícími kamínky Swarovski ve velmi hojném počtu.

Modely MissShield jsou speciálně navrženy pro dámy a jsou vybaveny širokým kšiltem, který zaručuje lepší zastínění před nepříjemným slunečním zářením. Byly inspirovány klasickými dámskými klobouky, které jsou základem ženské elegance. Vnější skořepina je vyrobena z polykarbonátu, což je materiál používaný mimo jiné pro špičkové motocyklové přilby. Je pokryta matným nátěrem proti poškrábání.

Vnitřní část je vyrobena z polystyrenu s variabilní hustotou zajišťující lepší rozptyl energie vzniklé při nárazu. Polstrování je vyrobeno z  komfortní pěny, typem s „tvarovou pamětí“, zajišťující konstantní tloušťku v průběhu let používání. Je vyjímatelné, lze jej tedy libovolně prát. Eliminuje všechna rizika převrácení v případě prudkého pohybu.

Důkladná antropomorfní studie vedla k navržení formy s vnitřní skořepinou, která generuje bezkonkurenční pohodlí. K dispozici jsou tři velikosti - do každé je možno umístit větší počet polstrování (4 až 5 vnitřních pěn různých velikostí), aby se dosáhlo dokonalého přizpůsobení hlavě jezdce. Polstrování je v ceně. 

Velikosti: S /pro polstr. 51-55S/, M /pro polstr. 55M-58M/, L /pro polstr. 58-61/.

Díky tomuto systému může helma růst společně s mladým jezdcem.

Poskytuje výjimečnou ventilaci díky přednímu přívodu vzduchu. Čerstvý vzduch je odváděn z předního vstupu do zadních extraktorů kolem komfortní pěny, která zabraňuje pocení. Tento systém generuje silné vnitřní proudění vzduchu bez nutnosti viditelných a nevzhledných otvorů. Jezdecká elegance je zachována, aniž by byly omezeny technicky důležité aspekty a pohodlí.

Splňující aktuální předpis VG1. Dbejte na výběr správné velikosti a správné nastavení fixačních řemínků. V případě pádu je nutno vyřadit ji z používání. Jednorázová absorpce nárazu.

Jedinečná možnost navrhout a objednat si vlastní helmu přesně podle vašich představ!

Při objednávání helmy přes e-shop prosíme o uvedení do poznámky, jakou velikost vnitřního polstrování potřebujete. Děkujeme.

Pokyny k péči: Vnitřní vyjímatelný vnitřek lze prát v pračce na 30°C. Vnější část lze otřít vlhkým hadříkem.

Zobrazit celý popis

Parametry

Nastavitelnost helmy Nenastavitelná