Doprava zdarma
Deka termo výběhová Horseware Rambo DUO 2 IN 1
Deka termo výběhová Horseware Rambo DUO 2 IN 1

Deka termo výběhová Horseware Rambo DUO 2 IN 1

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2266003000

Vaše cena:

13 995

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Špičková nepromokavá a prodyšná výběhová termodeka s odnímatelným krčním dílem, varianta 2 IN 1 (sada lehké termodeky 100g a 300g poddeky+krční díl 100g). Hluboký střih s oblouky u předních i zadních nohou. Vepředu 'V' zapínání s masivnímikarabinami. Pro stabilitu deky jsou použity tři popruhy k upnutí pod břichem, které maximálně brání jejímu přetáčení. Velký ocasní kryt, odnímatelný podocasní stabilizační popruh potažený PVC. Design deky s reflexními proužky pro větší bezpečnost koně.Vnější materiál je vysoce trvanlivý 1000 Denier Ballistic Nylon, který je nepromokavý a prodyšní, podšívka je nylon s antistatickou a antibakteriální vložkou. Výrobce je světovou špičkou v nabídce výběhových dek.

 

HORSEWARE nabízí prodlouženou záruku tři roky na nepromokavost a prodyšnost pro vybrané typy dek (při správné údržbě). Nutná je registrace deky na stránkách Horseware do 90 dnů od nákupu. Sledujte prosím aktuální podmínky na stránkách Horseware.

 

Barva: modrá. Velikosti: 115-160cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg